Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az esélye annak hogy egy 21 éves lány Németországban menjen férejw3aqhez egy német férfihoz? Nagy a német férfiak elvárása mennyire szeretik a magyar nőket?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
???
2012. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Szeretik.
2012. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
attól függ...ha ott élsz akkor pl. elég nagy az esélye:D. amúgy meg nem lehet általánosítani, magyarokra se tudsz mondani olyat hogy pl. minden magyar férfinak bejönnek a latin csajok...
2012. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha Magyarországon nem tudsz bepasizni, Németországban még annyira sem fog menni. De amúgy ha ez a vágyad, és sikerül dűlőre jutnod a férfiakkal, különösebb akadálya nincs. Ráadásul Németországban több a magas csávó, akik jobban illenek hozzád.:)
2012. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Nalam ez a terv, majd meglatjuk, mi lesz belöle. :)

21L

2012. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha csak a pénztárcájukra buksz el kell hogy keserítselek. Elég sok 26-8-as évjáratú német ismerősöm van, akik elég jól élnek, de a pénzükre vigyáznak és messziről kiszúrják azokat akiknek az érdeklődését ez kelti fel! :)
2012. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én bajor vagyok, Magyraországon élek, csak a párom miatt maradok még 4 évet Budapesten, és a párom magyar, és nincs nála jobb!!


Sok sikert!

2012. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt elefelejtettem irni, hogy nekünk németeknek nagyon a sexuális elvárásaink, de persze nem a járás kezdetekor!


A párom először azthitte hogy csak a sexre kell nekem, de elég sok mindenről, gyakorlatilag mindenről lemondtam és feláldoztam érte, és többek között rájött arra hogy nem a sexre kell

2012. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te a lelki tarsam vagy :D

En imadom

A nemet pasikat 3 nemet baratom volt egyik jelenleg is a baratom

Igen szeretnek minket

Par honap es koltozom ki hozza

2013. febr. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

21 éves vagyok és német a párom :) mi itthon ismerkedtünk meg teljesen véletlenül aztán most itt marad velem amíg befejezem a sulit :) szóval esély az van rá

az én párom kifejezetten imádja a magyarokat, a mentalitást, a szokásokat meg úgy összességében mindent

2014. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!