Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátom szexmáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom szexmániás, de minden más téren elhanyagol! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Napi szinten legalább 4x csináljuk/kielégítem (én azért kevesebbszer igényelném), mindig rámmászik, de egyébként sosem figyel rám, bármiről beszélhetek neki, mert úgysem figyel és teljesen más dolgokról kezd el beszélni. A környezetére koncentrál, más lányokat megnéz(nem észreveszi őket, hanem megnézi, van különbség!) úgy, hogy közben ott vagyok mellette és beszélek hozzá... Nem féltékenykedni szeretnék, mert nem baj, ha megnézi a csinos lányokat, csak ne akkor, amikor én is ott vagyok, akkor örülnék, ha velem foglalkozna. Ha egyszer is visszautasítom, hogy szexeljünk, akkor meg azzal jön, hogy nem érzi, hogy szeretem vagy hogy szerelmes lennék belé. Csak szex után mondja, hogy "szeret velem lenni", akkor sem azt, hogy szeret... És igazából hiába utasítom vissza, mert úgyis elkezd simogatni és rámerőlteti magát, szóval végső soron ő mindig "kielégítteti" magát... Fontos! hogy 14 év van közöttünk és több, mint 9 hónapja vagyunk együtt. És azt mondja, hogy azóta kívánja csak ennyiszer a szexet, amióta velem van. Becsapva/kihasználva érzem magam néha, nem tudom, hogy szakítsak-e vele, szerintetek? Köszi, hogy elolvastad/Normális válaszokat légyszi!

2012. júl. 10. 19:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
hogy a krokodil állna neki kukorékolni
2012. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

"Becsapva/kihasználva érzem magam néha.."


Ne csak néha érezd, hanem tudd!

Amint lehet szakíts.

2012. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető hogy csak arra kellesz neki, és nem is szeret téged igazán.
2012. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:35


Úgybizony! DÁ!

Das ist kukurékolni xD

2012. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hagyd el
2012. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
bocsi, nem értem az első kommentet! :s ezt mire mondják?
2012. júl. 10. 19:39
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Semmi ,nem lényeg, a Möster mondta egyik csideóban:)
2012. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Advocatus Diaboli ***** válasza:
66%
Ennyire szőke ne legyél b*szod! Most komolyan, ennyire hülye hogy lehetsz? Anyukád nem foglalkozott veled a szexuális felvilágítás/kapcsolatok bemutatása során? Vagy nem is volt ilyen? Még szép, hogy kihasznál, gondolkodj már egy kicsit. Legyen már egy kis eszed...
2012. júl. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 mizuzizu92 ***** válasza:

Hát szerintem ne hagyd magad !

Főleg hogy ugy nézeget másokat hogy ott vagy mellette , és nem mondja hogy szeret !

szerintem keress olyant aki lehozná az eget neked , vannak még ilyenek igaz kevesen .

De szerintem nem ezt érdemled hogy erre tartsanak !

Te meg bizonyítod neki hogy szereted !

2012. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Sok pasi ezért tart sokkal fiatalabb csajt csak, h szexelhessen orrba-szájba. Ezért is ítélem el a nagy korkülönbséget személy szerint. Persze kivételek vannak. De ez nem kivételes eset.

Kihasznál, és te még hagyod is. Hány évesek vagytok?

2012. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!