Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjnél vagyok, de még nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Topmodell kérdése:

Férjnél vagyok, de még nincs gyerekunk, szeretem a ferjem, de a ferjem elhanyagol mar nagyon hosszu ideje, és nem tudom mitévo legyek?

Figyelt kérdés
Már beszéltunk rola,és még sem változik semmi,pedig fiatal házasok vagyunk,még csak 25éves vagyok,és nem értem mi baja van és miért nem mondja el,szeretoje nincs abban biztos vagyok,és nem akarok igy élni,szeretot sem szeretnék,pedig vannak ajánlatok,de lehet mégis meg kell majd tennem....

2012. júl. 3. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Elhanyagol egy topmodellt? Akkor meleg...
2012. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kell megtenned...

Légy drasztikus. Ne főzz kaját, ne rakd rendbe a lakást. Adj neki ultimátumot: vagy törődik veled, vagy vége a kapcsolatnak.

Költözz haza pár napra a szüleidhez, de az még jobb, ha őt küldöd el szépen és finoman pár napra.

2012. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Csináltasd fel magad! Anyád nem mondta el neked az ilyen női praktikákat? "topmodell" XD
2012. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég. Hány éves a férjed? Próbálj meg vele beszélni, hogy mire van szükséged. Vagy szervezz valamit ami feldobhatja a helyzetet.
2012. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még egy évet próbálkoztam. Aztán váltunk. Nem pazaroltam az időmet arra az emberre, aki minimális kompromisszumra sem volt képes. Most boldog vagyok, évek óta.
2012. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dxeno ***** válasza:
Add meg a címed (:
2012. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy boldog ebben a kapcsolatban, mért nem lépsz ki belőle?
2012. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szakíts! Ilyen fiatalon nem szabad élve eltemetned magad!


Amúgyis fiatal házasságok 60-70%-a válással végződik!


Szerintem itt rajtam kívül is lennének 100-an akik nem hanyagolnának el téged! ;)


Gyereket pedig ne is gondolj tőle, mert bekonzerválod a szenvedésedet!

28F

2012. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még 2 évig próbálkoztam,és utána váltunk.
2012. júl. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem érdemes szenvedni, ez már csak rosszabb lesz, ilyen fiatalon ne kösd le magad egy olyan pasival, aki nem néz nőnek.


Keress szeretőt, az visszaadja az önbizalmadat, kinyílik a szemed, látod majd, hogy értékes vagy, megérdemled a törődést, nem kell erről lemondani. Akkor eldöntheted, hogy elválsz és új partnert keresel, vagy szeretőt tartasz életed végéig.

Ha csak a férjeddel foglalkozol, akkor háttérbe szorítod a természetes vágyaidat.

Tudomásul kell venni, hogy a kapcsolatban a pénz és a szex a legfontosabb. Sajnos ha egyik is kiesik, problémák vannak vele, akkor nem tarthat sokáig egy házasság, párkapcsolat.

2012. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!