Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mennyire zavaró ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire zavaró ha a nő nem tud főzni? +túl sok házimunkát sem végez.26N

Figyelt kérdés

Sok területen értem el sikereket, elégedett is vagyok magammal. Beképzelt nem vagyok:D


Egy szép (a környezetem annak tart), munkájában sikeres, tehetséges nő, aki hűséges és nagyon tud szeretni...DE nem tud főzni és csak mindennapi rutinos házimunkára (mosogatás, pórtörlés stb.) hajlandó.

Igaz a munkám miatt sem lenne nagyon időm ilyesmire...de sokat keresek, ezzel a háziasszony szerep nem kiegyenlíthető?

Hosszú távú kapcsolatom nem igazán volt, így nem szembesültem ezzel a problémával. Igaz rövidtávú sem sok, eddig nem szakítottam elegendő időt ismerkedésre.

Számotokra ez mennyire lenne zavaró? Nagyban befolyásolná a kapcsolatotokat?



2012. júl. 10. 22:03
1 2
 1/14 AvernusTriad ***** válasza:
100%
A főzést együtt is lehet csinálni, a házimunka közös felelősség. Ha nem vagy lusta ezekre, akkor nem probléma.
2012. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A jó házi főzt vonzó.
2012. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 KMJ ***** válasza:
Ez egy nagyon hülye eszme amit a nőkkel beetetnek, hogy főzzön is takarítson is, mosson, és dolgozzon jól kereső jmunkahelyen, ilyen nő nem létezik. Tehát csinálj továbbra is annyi munkát amenyi jólesik.
2012. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Semmiben sem befolyásolna a kapcsolatomat, mert az ilyen nőket kilométeres távolságra kerülöm el, így aztán semmiféle kapcsolat nem lenne.

De ne vedd se személyeskedésnek, sem pedig sértésnek, csak ez a véleményem. Én a hagyományos női és férfi szerepek működőképességében hiszek, ha egy nő férfiként akar viselkedni, az nekem egyáltalán nem szimpatikus.

2012. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem zavaró lehet. 26 évesen főleg. Jó oké nem lehet mindenki mester szakács, de a férfi örül, ha valaki kedveséből főz neki :)
2012. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, mivel én pont tudok és szeretek is főzni, egy-két dologra még meg is tanítanálak. :)


24'F

2012. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Figyu, én most itthon vagyok, nem dolgozok (eltartom magam), randizhatunk, mindent tudok a háztartásban!!! ;)

37F

2012. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek főzni meg takarítani ezért nem várom el mástól.


Rendmániás nőt nem bírnék elviselni.

2012. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy férfi mindig többre fogja értékelni, ha jó kaját főzöl neki és tiszta, meleg otthon várja este mint az, hogy sokat keresel. Egyébként ne haragudj, de hogy 26 éves létedre egy pörköltöt nem tudsz összehozni, az simán kínos. Én sem lennék hajlandó 3 fogásos terüljasztalkámra, de hogy alapszinten elboldoguljon valaki a konyhában ennyi idősen, az a minimum.


26 N

2012. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem ez a döntő.

Ebédelni heti öt napban a melóból megy ki az ember valahová, hétvégi főzés/rendelés meg lehet közös program.

Mosni a gép mos, mosogatást megoldod, stb.

Azt viszont gyorsan felejtsd el, hogy a nagy fizetéseddel kiválthatsz bármit.

Mert vagy szerzel egy csóró pasit, akitől elvárod, hogy ezért cserébe otthon teljesítsen, és nem csak az ágyban, de a vasalódeszka mellett is. Olyan pedig aki ezt tűri nem sok van.

Másik lehetőség, hogy olyan férfit keresel, aki felér hozzád, és akkor visszakanyarodtunk az eredeti problémához: Olyan nő vagy, aki nem főz. :)

De megnyugodhatsz, nem ezen fognak elbukni a kapcsolataid.

2012. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!