Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavaró lehet ekkora magasságkü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lehet ekkora magasságkülönbség?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tetszik egy lány, szerintem én is neki. Én 190 cm vagyok, ő meg kb 158cm. Engem nem zavarna a magasságkülönbség, csak érdekel másnak milyen tapasztalatai vannak. Volt e már valaki ilyen kapcsolatban stb. És még annyi, hogy az ilyen alacsony lányoknak tetszenek az ilyen magas fiúk?
2012. jún. 24. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
32 centi magasság különbség végül is nem annyira sok.. és a lányok szeretik a magas pasikat.. nyert ügyed van :D
2012. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez tök jó, ne viccelj, le se kell térdelnie, állva le tud szopni. :Dd
2012. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hole Hunter ***** válasza:
25%
Hülyéskedsz?...szinte állva tud sz.pni...neki is kényelmes :)
2012. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem kb 25cm különbség volt és azzal nem volt gond :) 22/F
2012. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na tudod hova menj te a 190 centiddel: el innen! :P

Bárcsak ez lenne a legnagyobb problémám! 170 centimmel sok 158-160 magas csajok is simán elutasítanak, h magasabb pasi kell nekik...ki érti ezt?

Szóval ne itt sírj ilyen semmiségeken! Már bocsi!

28f

2012. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem zavaró, és köztudott, hogy az alacsony csajok buknak a magas pasikra.. :)

de am korod?

2012. jún. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, 18 éves vagyok, magasság mellé gyúrok szóval azért nem valami óriás nádszál vagyok
2012. jún. 25. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
óriás nádszál xXD
2012. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!