Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csajozni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van hogy 17 vagyok, fiú, és eddig egy 1 hónapos kapcsolatom volt és ennyi... A külsőmmel nem hiszem hogy gond lenne, inkább az hogy nem tudom mit csináljak.

Nem tudom hogy mutassam a csaj felé az érdeklődésemet, hogy ne legyen túl durva de vegye a lapot, nem tudom hogy szólitsam meg, mit mondjak, olyanok is vannak akiket régóta ismerek és nagyon bejönnek, de csak "távolról csodálom". akármilyen csajozós tanács jóljönne.



2012. júl. 10. 22:42
 1/8 A kérdező kommentje:
még annyi hogy hogy lehet inditványozni egy szintel feljebb lépést, és ha nem jön össze akkor mi van? utána ugyse maradhat olyan a kapcsolatunk mint addig ha egyszer bepróbálkoznék? légyszi erre is adjatok tanácsot
2012. júl. 10. 22:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Odamész és "szia van kedved dumálni" aztán dumálsz aztán ha menni kell akkor felajánlod hogy mi lenne ha még találkoznátok
2012. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha meg visszautasít akkor visszautasítottak. nagy dolog, tanulsz belőle.

Lehet határozattan is megmondják, hogy "hú de büdös a pofád", de akár rá s kérdezhetsz, hogy mi a baj.

2012. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tuti van mit a külsődön javítani szal kis testedzés nem árt meg egy kozmetikus, h letakarítsa a pofád.

Egy-két jó ruha is jöhet aztán ha ez meg van akkor legyél laza aztán én egész egyszerűen úgy szoktam a csajnak jelezni, h szolidan mosolygok rá meg hosszan a szemébe nézek mikor beszélünk, szal no para, nem kell két másodperc után elkapni a tekinteted.

Persze ha nem vevő rá úgyis észreveszed.

Próbálj érdekes lenni, legyél vicces, nyugodtan beszélj a terveidről, mit akarsz kezdeni magaddal vagy mesélj jó sztorikat magadról.

Ennyi kb.

2012. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha olyan utasit vissza akivel régóta ismerjük egymást és napi szinten találkozunk?
2012. júl. 10. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne fo*sá!

Komolyra forditva, rosszab dolog nem tortenhet az elutasitasnal. Ekkor te mindent megtettel, amit csak tudsz. Kesobb ezt tapasztalatkent felhasznalhatod. Gyakorolj sokat, lehet, hogy az elejen nagyon rosszul fog menni. Ha a kezdeti kudarcok utam nem hagyod abba hanem folytatod akkor egyre tobb sikered lesz. A vegen mar nagyon keves lany fog visszautasitani.

Egy jo tanacs: ne az ismeretsegi korodben kezd a dolgot mert ott a kudarc hamar elterjedhet ami nagyon kinos tud lenni. Eloszor az utcan ismeretlenekkel probalkozz majd ha mar biztosnak erzed magad (van eleg onbizalmad) akkor mehetsz a lany baratnoidhez probalkozni. Ilyenkor mar nem lehetsz annyira bena, hogy nevetseges helyzetbe kerulj, max egy nem lesz a valasz amivel le van tudva a dolog, a baratsag megmarad es nem fog elterjedni az eset a kozossegben. De mindez csak akkor ha mar nem szanalmasan csinalod.

Beszelgethetsz meg a postassal, szomszeddal, boltossal, penztarossal stb....


Sok szerencset!

2012. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én még annyit hozzátennék, h nyugodtan próbáld ki az én vagyok a jófiú stílust, garantáltan le fogják szarni a fejed.

Aztán jöhet a nyomulósabb stílus, arra figyelj oda, h ha benőzöl onnantól kezdve fognak veled számolni a nők, szal ne csinálj nagy hülyeségeket, ahogy írta az előző is, mert híre fog menni.

Én is inkább az idegen csajt javasolnám, ha az megvan valszeg felfigyel rád a csaj ismerősöd is, ha azt látja jól el vagy a csajjal hamar igényt fog rád tartani ő is.

De igazából az elején kell pedálozni, utána már magabiztos leszel, megnő az önbizalmad, a csajok is hamarabb odamennek hozzád!

2012. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha akarsz beszélgetni és máskor is tanácsot kérni én szivesen segítek. Többeknek sikerült már a segítségemmel párt találni. Írj privit és ott beszélhetünk ha szeretnél. (: 17/L
2012. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!