Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm nagy hülyeségre készül. Próbálom lebeszélni, de nem megy egyenlőre. Mit tanácsoltok, mit mondjak, hogy lebeszéljem egy őröltségről?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy két évig együtt volt egy sráccal. Kívülről úgy tűnt jól megvannak, de utólag kiderült, csak azért kellett neki bnőm, mert jól mutatott mellette és volt egy biztos nője. Fiatalon többször teherbe ejtette. Szerencsére utána elváltak és teljesen megszakították a kapcsolatot. Most 5év elteltével újból megkereste az illető. Megint azzal jött, hogy megváltozott és milyen jó lenne együtt, csak gondoljon vissza arra amikor milyen jól megvoltak. De kutyából nem lesz szalonna. Kiderült, hogy párkapcsolata van és mellette kereste fel régi párját(bnőmet).Az is kiderült, hogy ugyanazt csinálja mint 5évvel ezelőtt: haverokkal (országszerte) eljár bulizni. (igazi pénzes, beképzelt, nagyképű kujon!) Közösségi oldalon írt rá,bnőm válaszolt, felhívta telefonon, bnőm felvette és most találkozni akar. Ez már több a soknál! Ahogy fütyül, bnőm úgy táncol. És bnőm azt hiszi tényleg megváltozott és tényleg újra kezdhetnék. De én tudom, mennyire tette tönkre lelkileg és testileg is! (KB.) 10millióan élünk Magyarországon és nem talál másikat?? Hihetetlen...


Ti mit mondanátok, mivel tudnám lebeszélni? Mit tudnátok tanácsolni nekem mit mondjak neki?

Köszönöm a segítséget!


2012. júl. 11. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
tényleg gáz helyzet. ennyire nem tanul a barátnőd a saját bőrén? én ezzel szembesíteném amit most itt leírtál. közöld vele hogy biztos talál jobb pasit ennél
2012. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Fiatalon többször teherbe ejtette."


És akkor gondolom abortuszra ment, többször is. Te jó ég...


Nem hiszem, hogy le tudnád beszélni, ez nem normális kategória. Mondjuk én, végső kétségbeesésemben megkérdezném tőle, hogy mégis még hány gyereket akar kivákuumoztatni magából a pasi kedvéért?

2012. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"10millióan élünk Magyarországon és nem talál másikat??"

Mert még egy ilyen hülyét nem talál.

2012. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!