Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsösorban Férfiaktol kérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsösorban Férfiaktol kérdezem: valoban azt szeretitek, ha egy nönek van sajàt véleménye, vagy inkàbb bologasson nektek?

Figyelt kérdés

Sokan àllitjak, hogy az elöbbit szeretik, de amint egy nö (akàrmilyen finoman adja is elö)sajàt véleménnyel hozakodik elö, vagy szimplàn nem ért mindenben egyet a pàrjàval, màr hisztis picsànak, vagy akaratos tyuknak titulàljàk.


Fiuk, mi a véleményetek erröl? Öszintén! ;)



2012. júl. 11. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
enyitől még nem elsz hisztis pics@
2012. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy nő mondja el a véleményét ezzel nincs is semmi baj. Én kifejezetten szeretem. Az a baj, ha ex cathedra nyilatkozik vagyis úgy gondolja, hogy csak az ő véleménye mérvadó. 40/f
2012. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Alaque ***** válasza:

Az okos ember szereti, ha másoknak is van saját véleményük rajta kívül. Az okos ember ebben lehetőséget lát arra, hogy új dolgokat, új nézőpontokat ismerjen meg. Az ostoba ember nem szereti, ha mások véleménye különbözik az övétől.


Az okos ember szereti, ha a nőjének van személyisége, az ostoba nem. Ha egy okos ember nem szereti, ha a nőjének véleménye van, az feltehetőleg csak azért nevezi a nőjének, és megy el vele ide-oda, mutatja be a családjának, hogy a nő lefeküdjön vele, vagy hogy éppenséggel ne tartsák búzinak, amiért sosincs nője, de hogy nemnormális az ilyen egy kapcsolatban, az biztos.

2012. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Alaque ***** válasza:
Második, ez igaz mindenkire, nem csak a nőkre. A legtöbb ember nem tűri az övétől eltérő véleményeket, és ez nemtől teljesen független.
2012. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem, ha az illetőnek van véleménye, és ki is tudja kultúráltan fejezni magát. A barátnőm is egy szabad akarattal és egyéniséggel rendelkező ember, miért kéne bólogatnia? Egy társra van szükségem, nem pedig egy robotra.
2012. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy kapcsolatban nagyon fontos, hogy a lany, akivel együtt vagyok ne az alarendeltem, hanem egyenrangu tarsam legyen. Ez nem csak attol függ, hogy en hogyan viszonyulok hozza, hanem ahhoz kell, hogy ö is önallo szemelyiseggel, velemennyel rendelkezzen. Ez eddig egyszerüen hangzik, de ami ebben a kulcs, az a kommunikacio.

Mindenkinek van sajat velemenye, de kevesen hajlandoak meghallgatni es megfontolni a masik fel mondanivalojat. Nekem semmi bajom nincs azzal, ha tarsam valamiröl mashogy velekedik, hiszen unalmas is lenne, mindenben egyeterteni. Ami igazan szamit nekem, hogy megertsük egymast, felfogjuk, hogy miert latja maskeppen a dolgot a masik.


Nagyon sok lany kepes ezt nagyon idegtepöen es minden ertelemtöl megfosztva elöadni. A legnagyobb sertödessel, ha ezzel nem gyöz meg mindenki mast. (Mivel nem ez volt a kerdes, itt most nem terek ki arra, hogy rengeteg fiu/ferfi meg keptelen felfogni, hogy marpedig nem attol lesz igaza, mert rendelkezik golyokkal.) Ha, mint lany meghalgatod a masikat, probalsz nem belevagni, meg akkor is, ha ugy erzed, mar reg megertetted, hogy mit akar mondani a masik es annyira mondanad hozza a magadet. Edzd a memoriadat! Jegyezd meg es majd akkor mond, ha befejezte. Hiszen forditva is ezt varod el.


Ez most ilyen verkomolyan hangzik, ahogy irtam, de pl. mi a parommal szerencsere hasonlo humorral rendelkezünk, igy sokszor kikerülhetö a vita. A legjobb lefegyverzes, ha sikerül megnevettetni a masikat. Abban ügyelned kell arra, hogy kisarkithatod, karikaturizalhatod a velemenyet, de ne a szemelyet!


Ami különösen tetszik a paromban, hogy nem csak hogy sajat velemenye van, de ezt akar barati tarsasagban is olyan charmosan es inteligensen tudja elöadni, hogy senkinek nem jutna eszebe hülye pi...nak titulalni. Es, hogy minden pasi irigykedjen, aki olvassa: ket diplomaja mellett modellalkattal rendelkezik :P . (Teny, hogy meg van gyözödve rola, hogy marpedig ö igenis jol vezet, de ezen a velemenyen eszervekkel meg nem igazan sikerült valtoztatnom...)

2012. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat! :) Örülök, hogy tisztelitek az individumot. De tényleg igy tesztek? A pàrom is ezt mondja, mégis ha màst gondolok mint ö(vagy csak nem bologatok neki szorgosan ha mondja a magàét), kiakad... na erre varrjak gombot.


Középkoru, tapasztalt hölgyismerösök szerint meg kell tanulnom, hogy legyek az a bizonyos nyak, ami mozgatja a pasik okos kis buksijàt, de nekem nem tetszik a manipulàcio...

2012. júl. 11. 13:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Kavalier, köszönöm, ezen el fogok gondolkozni! ;) Sok boldogsàgot a pàroddal! :)
2012. júl. 11. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:

10 pont a kérdezőnek. Teljesen egyetértek. Azt mondjátok ti pasik, hogy legyen önálló gondolatunk stb. Ha meg kimondjuk akkor "gyökerek vagyunk", "mi nem értünk hozzá" , "mi ezt nem tudjuk" stb.

Most akkor mivan?? :-)

Amúgy szerintem kinek a pap, kinek a papné. kinek ez, kinek az jön be. Attól függ a csaj hogy bírja hogy folyton bólogatnia kell mint egy kutyának..

2012. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alaque ***** válasza:
Konyorgom, ne sarkitsuk mar ki nemekre! Aki KAPCSOLATOT akar, az orul, ha velemenye van a partnerenek, akinek csak amolyan alibi a kapcsolat, vagy azert tartja a nojet, hogy legyen kit toszni, meg legyen, aki foz ra, az nem. Forditva is igaz, nok is hajlamosak erre.
2012. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!