Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elfogadnátok egy transzszexuális férfit?

Figyelt kérdés

Transzszexuális, tehát nőnek született. De a megismerkedésetekkor már túl van az operációkon (nemi helyreállító műtét), és hormonokat is szed. Teljesen férfinak néz ki, stb... de mondjuk nincs farka (azt elég drága csináltatni meg kockázatos műtét is). Ha nagyon szeretnétek, el tudnátok fogadni úgy, hogy az ágyban esetleg felcsatolhatóssal, vagy egyéb más módokon tudna kielégíteni?


Transzszexuális fiú pl: [link]


http://www.youtube.com/watch?v=SShYq-5Kgq8&feature=g-u-u


Ezt ajánlom mindenki figyelmébe, itt látható a folyamat egyébként, ahogy átalakul az illető: http://www.youtube.com/watch?v=RDmnR4nuOGk



2012. júl. 11. 14:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%

Nem, soha.

Nem ítélem el az ilyesmit, hisz nem is sokat tudok róla, de ösztönösen taszít, szóval párkapcsolat kizárva.

2012. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
59%

Elfogadnálak, mint embert, mert úgy gondolom, hogy az, hogy belül ki mit érez azon nem lehet változtatni, és ha valaki akkor érzi csak jól magát ha ő megváltozik külsőleg is, akkor tegye. Viszont párkapcsolatba nem kezdenék egy transzexuális emberrel. Egyrészről, mert nem lehetne közös gyermekünk, másrészről meg ha mégis bevállalnánk egy gyermeket más úton módon, rengeteg atrocitás érné, ha a környezete megtudná, hogy apuka mégsem apuka. A szexben meg aki a fiúkat szereti az az igazi férfiakat keresi, a mű az sosem lesz ugyanolyan.


De biztos van, aki ezt másképp gondolja, és kívánom, hogy találd meg őt.

2012. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy gondolom, hogy szeretni az ember, igazán szsretni az EMBERT tudja a másikban. Én el tudom képzelni, hogy tudnám szeretni, de van párom már. De úgy érzem, hogy ha ő nem ebben a testben élne, amiben most él, akkor női testben is tudnám szeretni, pont ugyanígy. Engem ez nem érdekel, de tudom, hogy elfogadóbb vagyok az átlagnál. Ha valakit igazán szeretünk akkor szerintem a teste másodlagos! L28
2012. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Tetszett a megosztott videó, látszik, hogy csillog a szeme és boldog a változástól! És igen, az életet élni kell, mert ha csak arra figyelünk, hogy másoknak megfeleljünk, akkor közben elfelejtünk boldognak lenni (nem csak a nemi identitásra gondolok itt.. tele van a GYK erre utaló kérdésekkel, hogy mit gondol majd, mit fog mondani majd, ha megteszem, mi lesz... stb.) Merjünk élni, és boldognak lenni! Remélem, hogy megtalálja a párját!
2012. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%

ha nincs farka, akkor mégis mit kezdjek vele, vagy ő velem :O


amúgy nem ítélem el 21L

2012. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy nem a szex az elsődleges egy kapcsolatban. Tény, hogy fontos, de szerintem sokkal fontosabb hogy emberileg tudjuk egymást szeretni és tényleg jól kijöjjünk.
2012. júl. 11. 15:48
 7/32 nevem-senki ***** válasza:
63%

15:17-nél a pont. :-)

Én is elfogadóbb vagyok az àtlagnál, és szerintem is csak az ember számìt.

2012. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
Szexuálisan ki lehet elégíteni valakit ezer meg egy módon. Nem csak pénisszel! Minden megoldható, ha szeretjük egymást! A páromat akkor sem hagynám el, ha holnaptól nem állna fel neki! Attól még az az ember, akit szeretek! Szerintem a szex nem minden. Akinek az, az keressen olyan párkapcsolatot, ami erre épül... de előre sajnálom érte!
2012. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nagyon megnyugtató azt olvasni, hogy ilyen sokan elfogadnátok :)
2012. júl. 11. 19:10
 10/32 nevem-senki ***** válasza:
Két kérdés: ő hogyan tud neked örömet szerezni, és elmomdtad-e már neki, vagy még vársz a megfelelő alkalomra?
2012. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!