Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnátok, hogy két naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok, hogy két naponta fürdik?

Figyelt kérdés

Egy hónapja járunk egymással, de nagyon kezdeti, ismerkedős kapcsolat még. Pár napja először ott aludtam nála. Akkor került szóba este, lefekvés előtt, hogy ő csak minden másnap fürdik. Sőt, alsónadrágot is minden másnap cserél!


Én teljesen ledöbbentem. Normál kontaktusban nem érződik rajta, de ha már intimebb helyzetekbe kerültünk volna, ki tudja...

Engem is kérdezett, hogy akarok-e menni zuhanyozni, mintha nem lenne alapvető.


Én sem vagyok tisztaságmániás, de ha van rá lehetőség (nála nem anyagi okai vannak a nem fürdésnek), én minden nap fürdök. És szerintem a nemi szervek igénylik a napi tisztálkodást.

Ezt meg is mondtam neki őszintén, és azt is, hogy ha nem változtat a szokásán, én nem akarok vele együtt lenni.


Most gondolkozik, és majd keres. Megsértettem vele, hogy rögtön "követelődzni kezdtem", holott még nem is ismerem.


Nem is tudom, hogy hülyeséget csináltam-e... hisz annyi minden más is számít egy kapcsolatban. De a tisztaság meg olyan alapvető...


l, 24


2012. jan. 6. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én 2hetente szoktam, nem paraaaa....drága a viz.
2012. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy mások kérdeztek-e hasonlókat, de én most először kérdezem, mert emiatt pár napja nem beszél velem.
2012. jan. 6. 16:55
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Hat te nem vagy normalis. Ket naponta boven eleg furodni. Azt hiszed a borodnek olyan szuper jo, hogy naponta forro vizzel kiszaritod? En zuhany parti vagyok, ugyanis gyors es egeszsegesebb mint a furdes!
2012. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne sajnáld...
2012. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, szerintem félre érted, itt most nem a fürdés vagy zuhanyzás a kérdés.

Fürdés alatt én gyűjtőnéven értem most a vízzel való tisztálkodást.

Tehát ő két naponta fürdik/vagy tusol.

2012. jan. 6. 16:59
 6/17 anonim ***** válasza:
Bartos is így kezdte... :)
2012. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

# 4


A kérdező nem úgy értette a fürdést, hogy kádban ülve, hanem hogy egyáltalán nem is zuhanyozik, csak minden másnap...


Kérdező: Igazad van, de szerintem nem kellett volna így letámadni. Beszéld meg vele minél hamarabb a dolgokat.

2012. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Gáz. Ha emiatt nem hív, tényleg ne sajnáld. Gondolom kakilni naponta szokott és a fenekét csak 2naponta mossa? Fúj....
2012. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mivel ha a szüleivel lakik gondolom, ha a család minden tagja minden este fürdene 50-100 liter vízben fejeként, akkor kegyetlenül rámenne egy átlagos anyagi helyzetben lévő gatyája is a vízdíjra. Lenne vagy 20 ezer ft-os díj, ami nem kevés, ha azt vesszük, hogy ott van még a gáz és egyéb más költségek is szép sorban. Viszont szerintem az alap, hogy minden este 5 perc erejéig lezuhanyzok(sokkal kevesebb víz megy el annyi idő alatt mintha fürdenél), és 5 perc alatt simán meg lehet mosni az emernek a mocskos lábát, meg a nemi szervek körüli részt és a hónajt is. Én sem tudnék úgy lefeküdni, hogy nem zuhanyoztam le gyorsan. De a franciák szeretnek 2-3 naponta zuhanyozni, nekik bejött. De szerintem ha a szeret téged, akkor ennyit igazán be tud vállalni.
2012. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nyugaton sem fürdenek az emberek minden nap, voltam egy francia családnál, és mondtam, hogy ez nálunk szokatlan, nem higiénikus. Erre azt mondták, hogy szerintük pedig mi vagyunk a felelőtlenül pazarlók. Hát nem tudom. Szerintem azért legalább ott lent meg kéne mosakodni, vagy alsót cserélni. Egy kapcsolatban tényleg vannak fontosabb dolgok, és szerintem egy nő idővel rá tud venni egy férfit a fürdésre:) Én párom is elég igénytelen volt, de úgy érzem, hogy mióta velem van, javult a helyzet, jobban ad magára. Próba szerencse.:) Azért ha nem keres, akkor az nem jelent sok jót.
2012. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!