Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a barátotok meg akarna változtatni pl: öltözködésben, hajviseletben?!

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok de ha a barátnőm meg akarna változtatni, akkor először is megfontolnám hogy szeretem-e eléggé, és hogy nem fas(z)ságot javasol-e. :D
2012. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális senki sem éli le az életét egy fazonba
2012. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak apróbb dolgokban adna tanácsokat, akkor nem zavarna. De ha egyfolytában piszkálna vele, és teljesen át akarna formálni, akkor kicsit elgondolkodnék, hogy biztos vele akarok-e lenni..
2012. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem vágatnám le a hajam a kedvéért, de furcsállnám is, ha ezt kérné. :)

Öltözködésben (ha amúgy valamennyire stílusom) alkalmazkodnék, persze nem állandóra, de azért beiktatnám, ha valami neki nagyon tetszik.

2012. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
volt egy ismerősöm aki a csajának mondta h fesse be a haját feketére mert úgy dögösebb és a csaj be is festette.. hát nekem ne döntse el milyen legyek.. ha nem tetszik akk keressen egy fekete hajút nem?
2012. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy lány igenis kérdezze meg a barátját, hogyan tetszik neki a haja, milyen ruha áll neki jól, stb. én úgyis azt mondanám neki h nekem mindegyikben nagyon tetszik, de pl. amikor így és így fésüli a haját, az tetszik a legjobban.
2012. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Diavolino44 ***** válasza:
71%
Azert szeretett belem mert igy nezek ki, en azert szerettem bele mert ugy nezett ki!! Valtoztass a kutyadon ne egy emberi lenyen!
2012. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. azért kutyához hasonlítani durva

mi van h pl. amikor megismerted akkor így állt a haja, de később megváltoztatta, de a régebbi jobban tetszett? sztem a kedvéért biztosan újra a régi viseletet hordaná a lány

2012. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!