Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a csaj?

Figyelt kérdés
2 hétig járt egy csaj a pasival. A pasi meg akarta bszni és a csaj igent mondott rá. Amikor arra került a sor elbőgte magát. De minden héten más pasija van és játsza a nagyot.

2012. júl. 11. 15:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem. az a baj h ilyenekkel barátkozol. hagyd ott a francba, minek állsz vele szóba?
2012. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Már megmondtam neki,h ennyi. Csak zavar,h a haverjaimat sem hagyja békén.
2012. júl. 11. 16:04
 13/16 omba ***** válasza:

"Amikor arra került a sor elbőgte magát"

Ezt hogy érted, közben, utána, HELYETTE?

Ez utóbbi esetben felszed egy pasi, mindig mást, és dugás helyett bőg egyet, - nem ribi

2012. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De ő ribi. Minden héten más pasija van. 13 évesen volt 12 pasija. És volt,hogy egyszerre 3 pasival járt.Amúgy bszás előtt bőgte el magát.
2012. júl. 12. 10:23
 15/16 anonim válasza:
A csajok is szeretnek baszni úgyan úgy mint te, csak hogy ők, ha jó a pereztised, ha romlik a híred vissza lépnek. Netes csajt soha amelyék csaj 40 percnél többet van neten pasizás céllal azoknak 97% a pontosan tudom végig basztam őket olyan szánalmas hazudozó kefélő gép hogy addig vagy jó amíg jónak tart abból semmi komoly kapcsolat nem lesz. És fele fogyatékosnak adja be magát azért mert nem érdekled csak a faszod, azért nem erőlteti meg magát agyilag amúgy okosabbak. Van köztük sok diplomás is.
2012. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De ő csak azt mondja,hogy b_szna. Így akarja megszerezni a pasikat. Ezt ő mondta még régebben.
2012. aug. 2. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!