Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes így párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így párkapcsolatba "fogni"?

Figyelt kérdés

Van egy problémám ami lelki eredetű, és évek óta fennáll. Régebben különösebben nem is foglalkoztam vele, együtt éltem vele, de szeretnék tőle megszabadulni.

Most lehet gáz, de 21 vagyok, nem volt még barátnőm, se szex, se csók semmi, mindez emiatt a lelki dolog miatt.


Most nagy nehezen(elég nehéz egy lelki gonddal együtt lányokkal foglalkozni) találtam egy olyan lányt, akivel akár kapcsolatba is kerülhetnék. De mégsem akarom, meg úgy érzem nem állok készen rá, pláne addig, amíg ez a problémám fennáll.


Szerintetek érdemes így egy kapcsolatba belefogni, vagy csak miután pszichológushoz mentem és elmúlt a probléma?



2012. júl. 10. 21:02
1 2
 1/12 AvernusTriad ***** válasza:
A problémád ismerete nélkül nwm tudok jó választ adni...
2012. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm ilyenkor vmi idézetet emleget, ami arról szól hogy az ember sosem a megfelelő időpontban talál párt magának. Nem sok párom volt még, lehet lelki okai is vannak, de szerintem sosem fogod úgy érezni hogy készen állsz rá.Szóval legalább udvarolni kezdj el. Mikor mész pszichológushoz? Mi a problémád?

21/L

2012. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az öngyilkosságnak ez egy széles perspektívája. Én is ebben utazom. Nem szégyen ez. Remélem már holnap túlleszek rajta. Neked meg sok szerencsét kívánok addig is!
2012. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a problémád?
2012. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A pszichológus nagyon jó ötlet. Hajrá, csak segíteni fog! De az is segítene, ha elmondanád, mi ez a probléma...

20/l

2012. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nézd meg az amerikai pite 1 et :D jó az csak 1 film...de hidd el több ilyen ember van és semmiről nem vagy lemaradva!! ne félj, nem kell ide orvos, csak pénzkidobás lenne... ismerd meg jobban a csajt nem kell rögtön az ágyba vinni :) 20/L
2012. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Uhh fére olvastam az egészet, bocsi, azt hittem az a gondod h nem volt még bnőd...akk visszavonom az egészet..
2012. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Amúgy különösebben nem foglalkozom vele, jó persze kicsit zavar h így elcs.sztem az egész gyermekkorom, de erről nem tehetek.


A lánnyal meg hiába kerülnék párkapcsolatba, szerintem sosem lenne olyan igazi kapcsolat amíg ez a probléma fennáll.

2012. júl. 10. 21:21
 9/12 anonim ***** válasza:

mi a problémád?

szerintem egyébként erőt kéne venned magadon, és leküzdeni ezt a dolgot a francba. ha van ereje az embernek, nem kell hozzá pszichomókus...és márpedig legyél erős!

2012. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy "érdemes-e"... Hát erre szerintem nem létezik recept. Neked kell érezned, hogy van-e elég bátorság benned, hogy vállald a kockázatot. Ha a lány el tud fogadni téged olyannak, amilyen vagy, akkor nagy gond nem lehet, sőt: segíthet abban, hogy kilábalj a szituból. Az a legnagyobb probléma, hogy a gyógyulásod valószínűleg hosszabb ideig fog tartani, az idő meg addig is telik, és egyre nehezebb lesz találnod valakit, egyre jobban fogod szégyellni, hogy már X éves vagy, mégse volt semmi (saját tapasztalat). Segítséget kérni nem szégyen, akár pszichóról, akár barátokról beszélünk, és az emberek többségénél jó pont az, ha látják, hogy változtatni akarsz az életeden. Ebben a helyzetben neked kell eldöntened, hogy vársz-e tovább, és esetleg már késő lesz, mire megszűnik a probléma, vagy élsz a lehetőséggel, és szerzel valamiféle tapasztalatot. A fiatalságod nagyon hamar elmúlik, azt fogod észrevenni, hogy már 30 vagy, de még mindig semmi. Ha ebből a viszonyból nem is lesz semmi komolyabb, de valamiféle tapasztalatot szerezhetsz (nem feltétlenül szexuálisat, de akár azt is), és a semminél ez jobb. Nem akarlak rábeszélni semmire, de most itt van előtted a lehetőség, ki tudja, később mi lesz. Szerintem fontold meg a helyzetedet, és ne add fel rögtön.
2012. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!