Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap találkozok úgy mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok úgy mond vakba egy lánnyal akit egyik lánybarátom akar bemutatni mi legyen? (lent)

Figyelt kérdés
Annyi a gondom, hogy kaptam egy képet róla és azt aztán facen véletlen megtaláltam csak hogyamit én kaptam azon nem látszott annyira, de ott már igen, hogy ez a lány félig vagy lehet teljesen cigány. Most így milyegyen? Szerintetek sem nagy gond? Egy kis mellék infó az egész középsuli ismer és mindegyik úgy tudja tévesen, hogy én nagy nácifan vagyok, ebből csak anyni az igaz, hogy sokmindent tudok a 2. világháborúról és ezt hangoztatni is szoktam töri órákon is meg többieknek is és mivel az emberek buták ezt veszik le rólam.Valami kis segítség?
2012. júl. 11. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nácifan. De nem is komálom őket.

Mindenesetre ne ítélj ismeretlenül.

De nem valószínű hogy más lesz mint a többi ha tényleg cigó...

2012. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kloroformos ruha aztán mehet a seggbekuki meg a punci pöcöktetés :D
2012. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1# valahogy így érzek most

2# nem véletlen annyi a százalékod mostmár látom:D ha ilyen egyszerű lenne:)

2012. júl. 11. 22:48
 4/16 A kérdező kommentje:
Valaki más? Még jöhetnek tanácsok ám:DD
2012. júl. 11. 22:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne ítéld el előre a lányt, bár valószínűleg a jellemző vonások benne is meglesznek
2012. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én is ettől félek, jó nem azt mondom, hogy meglát egy réz csövet és felkapja, hogy eladja, de olyan furcsa érzésem van
2012. júl. 11. 22:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Na de ha láttál képet akkor nem "vakba" találkoztok. Ha jól néz ki miért ne, na meg ha egy lánybarátod barátnéja akkor akár még értelmes is lehet (talán megválogatja a barátnőit). Próbát megér, de vigyázni kell a barnabőrűekkel, sosem tudhatod :)
2012. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van cigány barátnőm és azt mondhatom normális. Persze elég gyakran belőle is előjönnek a cigány szokások. Olyankor nehezen tudom tolerálni...
2012. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oda írtam, hogy Úgymond, mert csak azt tudtam hogy néz ki ő meg semmit rólam...hát igen ez a másik, lehet normális, és amúgy igen jól néz ki
2012. júl. 11. 23:03
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát igen mivan ha leakarja szórni aki neki nem tetszik?!
2012. júl. 11. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!