Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt vettem észre, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre, hogy egy 15-17 éves fiu csak azokat a lányokat szeretik (tisztelet a kivételnek) akik kirakják mindenüket, de a 20 fölöttiek nem csak a külsöt nézik. Ebben ugye van igazság? Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok lègyíves! Köszi a válaszokat! :))
2012. jún. 25. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
annyival módosítanám, hogy ha a 20 fölött fiú 20 fölötti lányt akar, akkor nem csak a külsőt nézi.
2012. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én helyes vagyok,de nem ezeket a lányokat szeretem.A jó alakú,kedves, vidám csajokra bukom,nem a kirakatbábukra.17/F
2012. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én helyes vagyok,de nem ezeket a lányokat szeretem.A jó alakú,kedves, vidám csajokra bukom,nem a kirakatbábukra.16/F
2012. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocs,elsőre elírtam,16 vagyok
2012. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Tudod én már minden lányt ugyanolyannak látom, nem valóak másra csak a szexre, mert ha hagyom, hogy a szívemhez közel kerüljenek,kegyetlenül kihazsnálnak és tönkreteszenk, főleg ezek a tini riblancok!

Én azt mondom nincs ma már rendes lány, jobb egyedülállónak lenni és alkalmira menni, aki teheti fiúk így csinálja. Én nekem nem volt részem benne, de így egyedül is jobb, miint szerelmi bánatban szenvedni egy olyan valaki miatt, akiről később kiderül, hogy egy olcsó k.rva. Csak tette a szépet! Épp az ilyen kis aranyos, ártatlan, kislányos, véköny model külsejűek a legromlottak!! Rájuk fokozottan figyelni!!!

2012. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
akkor én tisztelet a kivétel vagyok :Dnem mondom h nem jó az ha sok látszik de azok a lányok csak tetszenek de azokba kevesebb eséllyel leszek szerelmes mint egy normális lányba
2012. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Van ebben igazság. A fiúknak ilyen 20-22 éves korukban jön meg az eszük. A lányoknak soha.. 20 év fölötti csaj ugyanolyan hülye 3,14csa mint egy tini csaj.
2012. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Második. Na látod, itt a baj. JÓ ALAKÚ stb lányok.
2012. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az valami törvény,hogy az összes jó alakú lány r*banc?Én ilyenről még nem hallottam..2.voltam
2012. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

22:13

Egyetértek.

2012. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!