Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy inkább várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy inkább várjak még vele?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk 2 hónaposak a barátommal. Az elején minden olyan szép és jó volt.Úgy gondoltam ( állításai szerint gondoltuk ) ,hogy elég hosszú időt töltünk majd egymás melett.. Az első 1-1,5 hónapban kimutatta,hogy szeret..mindig puszilgatott ölelgetett..viszont az utóbbi időkben mindig veszekedünk alaptalan dolgokon és így nagyon rossz...úgy érzem csak én adok bele ebbe a kapcsolatban és a barátom nem foglalkozik már annyit velem amennyit kellene...alig találkozunk..15percre lakunk egymástól busszal ,de ő aztmondta unja már h mindig buszozgatnia kell ( egy héten kb 1x,2x..) pedig mondtam h én is átmegyek de mikor szóba jön a tali mindig azt mondja majd ő átjön.. ráadás h mikor egy hónaposak voltunk megköszönte az együtt töltött szép időt és h még 1000x ennyit akar eltölteni velünk....tegnap mikor megjegyeztem h elfelejtettél valamit és szarul esik ennyit mondott : jaah aludni az nekem is szar..... jajj te bolond hát 2 hónap :D ... jelztem előtte irtam ki állapotnak h 2 hónap...gondolom onnan esett le neki...
2012. júl. 13. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok még ehhez. (vagy csak szimplán éretlenek)
2012. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
vagyunk ?? én miért is?:)
2012. júl. 13. 00:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem szakítsatok.Nálunk is 2 hónapig tartott dolog,de nem én voltam éretlen és ezt be is vallotta az illető.Én így is szarul érzem magam,hogy egyáltalán nem szeretett,megjegyzem mindössze 8! alkalommal voltunk együtt.Egy lelki nyomorék vagyok,szóval ennyi idő alatt is kialakult bennem kötődés.Azért most szakíts,hogy ne erőltesd magad meg feleslegesen és ne legyen hosszabb idő után 2-szer olyan szar érzés.
2012. júl. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most lehet h hülyének fogsz mondani, de szerintem van valakije, vagy csak pusztán rád unt! De sanszosabb, h van valaki a háttérben!
2012. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat két emberen múlik. Téged a hónapfordulók érdekelnek (hidd el, a kutya nem foglalkozik vele, sokszor ég az évfordulókkal sem) és két hónap után a szakításon gondolkodsz. Mi ez, ha nem éretlenség?

Egy kapcsolatban mindig vannak problémák, amiket át kell hidalni. Nem csak a pusziszkodásról szól az egész. Bizony, sokszor nem minden úgy van, ahogy mi azt elképzeljük. A feladat az, hogy megoldjátok.

2012. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
higyjétek el...sokszor probáltam már vele beszélni h oldjuk meg..abból is csak a vita lett..
2012. júl. 13. 00:40
 7/12 anonim ***** válasza:

A te feladatod az, hogy úgy adagold be a pasinak az akaratodat, hogy elhiggye, hogy neki is az a legjobb, és ő is azt akarja.

Na, ha ezt meg tudod csinálni, akkor elég érett vagy a kapcsolatra.

(a pasik 40 éves korukban sem akarnak semmit sem megbeszélni)

2012. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szóval akkor beszéljem meg vele a változtatást?:))
2012. júl. 13. 00:46
 9/12 anonim ***** válasza:

A "megbeszélni" szó mostantól nem létezik.

Manipulálás! Ez a kulcsszó. Nem hisztivel, hanem ördögi fortéllyal. Egyéntől függ, rá kell jönnöd, hogy mivel lehet rá hatni.

2012. júl. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
esetleg tudnál privibe tanácsokat adni? megköszönném!
2012. júl. 13. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!