Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmonejam a barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmonejam a barátnőmnek hogy meleg vagyok, vagy inkább valami más mondvacsinált okért szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akivel 6 hónapig jártam utána szakítottunk. Összejöttem egy 18 éves fiúval, és hogy otthon tudjak mit mondani, hogy hová megyek (mikor találkozok a barátommal) összejöttem egy hetero lánnyal (17 éves) kb. 2 hete. tudom nem szép dolog, de csak így tudtam megoldani. Nos, a lány láthatóan boldog, én viszont rosszul érzem magam amikor megcsókol vagy hasonlók. és szakítani szeretnék vele, és elmondani a családomnak az igazságot. viszont nem akarom megbántani a "barátnőm". előre is köszönöm!
2011. dec. 6. 19:39
 1/7 A kérdező kommentje:
(16/F)
2011. dec. 6. 19:41
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Csináljátok hármasban. Ha nem tetszik neki az ötlet, akkor mondd meg a lánynak, hogy nem gond, ketten is jól ellesztek a fiúval.
2011. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem 16 évesen korai azt állítani, hogy meleg vagy.

Viszont. Szerintem mond meg a barátnődnek, hogy meleg vagy, inkább ezt mint azt pl, hogy megcsaltad vagy hogy nem tetszik.. Érted.

2011. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Szegény lány... Na, ha valami, akkor EZ tényleg kihasználás. Kérlek, hogy minél hamarabb szakíts azzal a lánnyal, ő ennél sokkal jobbat érdemel; valamint többé ne tegyél hasonlóan senkivel.
2011. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az, hogy megcsal a barátom és el is hagy a nő miatt, az is "megalázó" , mert azt érzem, hogy sokkal jobb miatt hagyott el és ez rosszul esik, DEHOGY EGY FIÚ MIATT HAGYNA EL , na én nem tudom mit éreznék .... Persze, hogy őszintének kell lenni, bármennyire fáj a másiknak meg ne mástól tudja meg stb. de nem lennék a lány helyében az biztos :(

És szerintem is fiatal vagy még kijelenteni, hogy meleg vagy, lehet csak ehhez a lányhoz nem vonzódsz igazán !

2011. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van sokkal sokkal nagyobb kihasználás is.. jézusom, de még milyen... két hét járás... ugyanmár, ennyi idős kapcsolatra ki teszi fel az érzéseit, vagy vár bármi olyan komoly dolgot amiben tényleg sérülhet.. érted. szerintem nem volt semmi baj abban, ahogy csináltad. 16 éves vagy... mostanában alakul ki, hogy ki is vagy meg milyen is vagy, nem csak a szexuális beállítódás. ilyenkor mindenki keresi magát. de tudod, hogy mit akarsz, és ez jó.

szívem szerint azt tanácsolnám, hogy mondd el neki nyugodtan, hogy meleg vagy. de igazából gondold át, hogy meg tudja-e érteni, és normálisan tudja-e kezelni ezt a dolgot. de lehet, hogy vagy nagyon kiakad, és utálni fog, vagy magára veszi, és az önbecsülését töri le.. (ami logikátlan, hiszen meleg vagy, mégis "jártál" vele, szóval biztosan van benne valami :) oké nem vonzódtál hozzá)... hát mindegy, az a lényeg, hogy ha úgy látod, hogy intelligensen állna hozzá, akkor mondd csak el. ha nem akkor találj ki valamit, de az szerintem nagyobb sérülést okoz az önbecsülésében. mert az hogy meleg vagy semmiben sem az ő hibája. de ha azt mondod, megcsalod, akkor inkább érezheti azt, hogy ő nem elég jó.

(ja és szerencsés coming outot)

2011. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

hát nehéz lesz de megpróbálom.

amúgy azért IS akarok a lánnyal szakitani, hogy nehogy jobban megszeressen.

Remélem meg fog érteni.

2011. dec. 6. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!