Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy a korkülönbség? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a korkülönbség? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja összejöttem egy 14 évvel idősebb hölggyel (én 23, ő 37), de a szüleim nem kedvelik a választottamat, azt mondják, öreg hozzám és szerintük körülbelül egy idős párt kéne találjak magamnak. Már az első találkozáskor is hidegek voltak vele és az eddigi hónapok alatt sem javult ez a viszony a barátnőm és a szüleim között.


Volt már ilyen valakivel? Ha igen, hogyan kezelted az esetet? Sikerült valahogy megkedveltetned a szüleiddel választottadat?


2012. júl. 13. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok ilyen párt ismerek, ahol a férfi fiatalabb. Jól működik köztük a dolog. Ha jól érzitek magatokat együtt, az a lényeg!


A volt sulimban az igazgató "néni" 10 évvel volt idősebb a férjénél, de meg sem látszott rajtuk, nagyon csinos, fiatalos nő volt. Született egy lányuk, máig együtt vannak, együtt öregedtek meg. :)

2012. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Maeglin válasza:

Ez egy elég nehéz kérdés.


Nekem túl nagy lenne a korkülönbség, de ismerek olyan párt akiknél még nagyobb a távolság (pont egy generációnyi). Azonban már kb 15 éve vannak együtt, összeházasodtak és nagyon boldogok. Ott is a férfi a fiatalabb.


Csak az számít, amit ti éreztek...

2012. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy kezeltem?:


Nem mondtam el anyáméknak! :D


Élvezd ki! Tök mákos vagy! Ezrek irigyelnek most!

Nem ez a csaj lesz a feleséged, és ha óvatos vagy a gyerekeid anyja sem de amit adni tud egy ilyen nő, az maga a menyország!!! ;) Tapasztalat.... :D


29F

2012. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is kicsit sok lenne, pedig a szüleim szerint bennem is lakozik némi fura hajlam. Eddig minden párom közel egyidős, volt felem, vagy fiatalabb. Jelenlegi párom 2 évvel fiatalabb. Tudom nem ugyan az a helyzet, de nem hiszem hogy tehetsz bármit is. Én sem gondolom, hogy ő lesz életed párja, előbb utóbb kijönnek majd a korkülönbségből adódó problémák, de élvezd ki amíg tudod, a szüleid meg majd lenyelik. Érthető hogy a kisfiuk mellé nem egy felnőtt, érett, talán elvált és egyedülálló anyát képzeltek el! Inkább egy aranyos kedves kislányt, aki "mindenben" az első a fiucskájuknak. 22/L
2012. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem fura hajlam, teljesen természetes, hogy egyre több nőnek jönnek be a fiatalabb férfiak, az idősebbek helyett. Csak régen ez ugyebár elő sem bújhatott belőlük, a társadalom nem engedte volna.


Meg aztán, "eladósorba" kerülve a lány (16-18 évesen) nem választhatott fiatalabbat, fő szempont volt, hogy el tudja tartani a párja (akinek így idősebbnek kellett lennie).


Ma meg már nincs ez, szabadjára engedheti az ízlését aki akarja. :)

2012. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a kor nem számit
2012. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!