Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta ismerem a testbeszédet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta ismerem a testbeszédet, boldogtalan lettem a párom mellett. Most már így maradok?

Figyelt kérdés

észre vettem, hogy társaságban, vagy akárhol vagyunk,mindenhol, ahol csak nők vannak, rájuk figyel, engem meg el is felejt. észrevettem, hogy szánt szándékkal kb 5 cm-re áll az előtte levő csajtól a pénztárnál sorban állásnál. észrevettem, hogy amikor egy filmben megcsalják az asszonyt, szabályosan élvezi.


viszont egy másik srác testbeszéde, aki tetszik nekem, teljes egészében még strandon is csak rám irányul. nagyon sok figyelmet és tiszteletet kapok tőle, de ő meg 2 hetente, ha felhív...


ezentúl már nem fogok tudni felhőtlenül örülni semminek, mert automatikusan látok mindent, ami kimondva sincs, azt is?


2012. júl. 13. 19:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ügyes vagy, privátban akár taníthatsz is! ;)

nade...ezek szerint te sem vonzódsz már annyira a párodhoz, ha jól veszem ki a monológodból, nem?

2012. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jó dolog a testbeszéd értelmezése, de nem szabad túlzásba vinni.

Viszont a sorok között olvasva nekem a következő jött le: te már szabadulnál a párodtól, mert egy másik pasi tetszik. Ezért szándékosan keresed benne, hogy mibe köthetsz bele. Lépj tovább, hagyd ott, próbálkozz a másiknál. Pl. adhatsz neki testbeszéddel jeleket, hátha ő is érti. :)

2012. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mindent te sem láthatsz:D Mellesleg nem kell aggódni, ülj le vele beszélni, aztán utána lehet aggódni, vagy váltani.
2012. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Engem is taníts *-*Komolyan... Privit nekem is írhatsz. Amúgy szerintem is szabadulni akarsz tőle :D
2012. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

én is látok :) de le kell sz*rni. mindenki hazudik valamilyen szinten. ez az élet....."rendje".


a párodat meg ne hagyd el még emiatt..hülyeség lenne.

nem kell ezekből a dolgokból olyan nagy ügyet csinálni :)

2012. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 LeftBehind ***** válasza:
Nem bírom felfogni,hogy ha valakinek gondja van a párjával,akkor miért nem ül le vele megbeszélni!? Az isten szerelmére komolyan ennyire nehéz lenne hozzászólni ahhoz,akivel együtt vagy? Ha már ennyire elhidegültetek egymást akkor mond meg neki,hogy szakítsatok,de ez már röhejes!
2012. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek
2012. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

úgy unom, hogy sokszor megbeszéléseket javasolnak. a párom letagadja a csillagot is az égről, teljesen felesleges!

ki z, aki megmondaná a saját párjának, hogy felizgultam a bnődre, vagy hasonló?

2012. júl. 13. 20:00
 9/17 A kérdező kommentje:

a párom testbeszéde, meg mindenféle kommunikációja azt is elárulja, hogy nem kell magam a szakítással gyötörni, mert ő fog. én próbálok örülni még az utolsó napjaimnak Vele.

ha más kell neki, hagyom elmenni. addig meg minden éjjel hálát adok istennek, hogy ma még velem volt.

2012. júl. 13. 20:02
 10/17 A kérdező kommentje:

a testbeszéd első szabálya:

- ne azzal foglalkozz hogy áll a hajad, elfolyt e a sminked, hanem hogy a barátod hova néz...


tehát a másikra kell koncentrálni,nem magunkra. sokszor már itt elbuknak rengetegen.

2012. júl. 13. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!