Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl gyenge vagyok? Vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyenge vagyok? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
19 vagyok és eddig az összes kapcsolatomban csalódnom kellett. Teljesen összeomlottam, egy ideig nem is volt senkim, de most megint van egy barátom, aki más mint a többi, úgy érzem ez jó. Annak ellenére hogy biztosan tudom és érzem hogy szeret és persze én is őt, néha elsírom magam és elkezdek kombinálni hogy mi lesz ha...ez olyankor van, ha pl. egy napja nem tudtam vele beszélni, pedig minden nap beszélünk. Csak hiányérzetem van? Vagy gyenge vagyok? Félek? Mi a baj velem?
2012. júl. 13. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló kissé éretlen a témához, hogy vízzel kapcsolatos témát linkeljen be.

Szóval én azt tanácsolnám neked, hogy lazíts, éld meg vele a legszebb pillanataidat ezzel a sráccal és ne törődj azzal, hogy mi lesz ha... Valahogy le kellene szakadnod a múltbeli fájdalmaktól és a jelenre koncentrálni. Meg valahogy lekötni az energiáidat is, mert most nyári szünet van, ilyenkor unalmunkban még a bolhából is elefántot akarunk csinálni, csakhogy izgisebb legyen az élet.

Összefoglalva: múlt sérelmein való leszakadás (pl. írd ki egy naplóban a fájdalmaidat éld újra őket át, majd dobd ki a papírt és felejtsd el és nézz előre), jelenbe élni és lefoglalni magad valamivel (pl. diákmunka, nyelvtanulás, hobbi stb.).

2012. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!