Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha 14 vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 14 vagyok és még nem smároltam?

Figyelt kérdés
F/14.. csomó ismerősöm jön össze a csajokkal smárolnak én meg még életemben nem smároltam az nagyon ciki?:S
2012. júl. 13. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
valakinek 21 éves koráig szűznek kell maradnia különben miből élne a gyakorikérdések, ha nem járna ide a magadfajta?
2012. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a ciki, hogy felteszed ezt az ezerszer elcsépelt kérdést.

Egyébként nem, nem "ciki"..

2012. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél már zizi! Tartogasd magad a megfelelő lánynak. :)

14/L

2012. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszer egy velem egykorú ismerősöm (mindketten 12 évesek voltunk akkor), kinevetett, mert még akkor nem csókolóztam senkivel, ő pedig már igen. 1 évre rá teherbe esett és most nevel egy gyereket pasi nélkül.

Szal. nem ciki. De, ha szeretnél valakivel smárolni, akkor ki kell menni az életbe és keresni kell. Gyakori kérdéseken nem oldódnak meg a problémák, csak választ kapsz rájuk. Az pedig ugyebár nem elég.

21/L

2012. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az! Igyál savat büntetésül! :D
2012. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen smároltam először és megbántam, mert nagyon rossz volt, ráadásul ismerőssel egy buliban...Úgyhogy nem vagy lemaradva semmiről.
2012. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még énse pedig 15 vagyok!

És akkor mivan, mi ezen a ciki?

2012. júl. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen smároltam előszrö lánnyal, és összesen kétszer csak, mindkétszer hullarészegen és mindkétszre bűnronda lányokkal. Kezdjél inni, mást nem tudok tanácsolni, nyílván nem lehetsz valami vonzó fiú te sem, különben már másznának rád a lányok.
2012. júl. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó nem feltétlenül jelenti azt h bűnronda. Ennyi erővel az összes normálisabb fiatal, aki nem pasizik/csajozik rusnya. A szépség meg amúgy is relatív. Kinek a pap, kinek a papné.
2012. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!