Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok és nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és nem volt még pasim és smárolni sem smároltam még nagyon ciki?

Figyelt kérdés
rengetegszer volt már olyan, hogy szemezgettem pasikkal meg egy két jel is volt.. de egy idő után minden pasi "lemondott" rólam.. nem tudom miért- de sok pasi úgy tekint rám, mintha a hugicája lennék..:S miért van ez? már mondták h elérhetetlen vagyok a pasik számára de miért? segítsetek..!!
2009. júl. 28. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
nem ciki... majd összejön valaki ha meg nem akkor dobj egy e-mailt megadom az esélyt és smárolni is megtanítalak :D
2009. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én 17 éves vagyok, nem volt még barátom és még nem csókolóztam. Szerinted ez ciki??
2009. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
lányok jöhetnek az e-mailok :)
2009. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
16vagyok (F) nekemsemvolt még barátnőm, nemis smároltam még senkivel:( De ne aggódj egyszer mindennek eljön az ideje!
2009. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
75%
Ne érezd magad kisebbésgben a diszkós k*vák miatt, 15 év az még gyerekkor:)
2009. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Hűű, de össze futottak itt a hasonló lelkek :)

Nem, egyáltalán nem ciki. Nekem a legjobb barátnőm is ilyen, én pedig pont az ellentéte vagyok és mégse gondoltam soha, hogy ciki lenne.

Kevesebb időd van a szerelmet, a csókokat és a testiséget élvezni, mert az élet nagyon rövid. De kevesebb is a fájdalom, amit a partnered okozhatna!


Szerintem ne görcsölj rá, majd jönni fog a herceg. Nekem is azt mondták, hogy elérhetetlen vagyok. A barátom azért szeretett belém, mert rejtélyesnek és titokzatosnak talált, még most se ismeri minden oldalamat. Ez így van jól. ;)


Tartsd meg az elérhetetlenségedet, mert a vonzerőd lehet, hogy ebben rejlik!


L, 17

2009. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

nemtudom ki mit gondol.. de 15 évesen nem ciki... de a legvégsőbb határ..

ált. 12-14 alatt mindenki smárol legalább 1x...ha csak viccből is oszt társakkal, barátokkal..

amm hasonló cipőben járok énis, csak fiu vok... 15 vok, még csak nem is smároltam soha... de én kamuzok is... mert nincs olyan haverom aki ne smárolt volna soha... sokan már nem is szüzek..

2009. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, 15/L. Csakhogy én nem akarok járni meg csókolózni még senkivel. Alig tudom levakarni a pasikat magamról, és akárkivel futok össze, nem vagyok szerelmes soha. Egyszer már voltam, de még járás sem lett belőle, és már vége is volt:( Azóta is várom, hogy valaki végre rám találjon, akit majd érdemesnek tartok... egyáltalán nem ciki.
2009. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Várd ki az időt...Én is rengeteget vártam mire megtaláltam az általam ideális embert...csak az a probléma hogy neki nem én kellek...Szoval nyugi,mindennek eljön az ideje...
2009. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom...15 évesen azt kérdezi h ciki e h nem csókolózott még senkivel...hová fejlődik a világ:D 10 év múlva az lesz, h a 10 évesek fognak írogatni ide h ciki e az h még szüzek:) Nem , nem ciki, nem maradtál le semmiről.
2009. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!