Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ismerkednétek egy 30 éves szűz pasival?

Figyelt kérdés
Még soha nem csókolóztam, nem volt párkapcsolatom. A lányoknak csak haverként kellek. Most meg már félek ismerkedni, hisz egy 30 éves szűz pasi gondolom úgyis már a lúzer kategória. És mielőtt valaki felhozza, nem, nem vagyok meleg.
2012. júl. 14. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Persze, nincs ezzel semmi gond.

21/L

2012. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lúzer vagy sem, nálam egy fotó eldöntené. Vagy egy ránézés, érdemes-e. :)
2012. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kamuzd majd azt, hogy nem vagy az. Én is azt mondtam 18 évesen az első csajnak, akivel együtt voltam, hogy rengeteg csajt meghúztam már, mert nem akartam h megtudja, h láma vagyok :D
2012. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy szűz, vagy nem. Persze jelzőértékű, jelezheti a "minőséget", meg, hogy tetszik más lányoknak.


De kamuzni nem kell, ez már téma volt valahol. Én már voltam szűzzel. Láttam rajta, hogy jól néz ki, azt is tudtam: sok lánynak tetszene.

És azt is, hogy nem azért kellek neki, csak hogy "végre valaki elvegye a szüzességét" (ezt nem szokták még a csajok bírni).

2012. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fu bazzXD ez azért komolyXD Én tuti inkább tagadnám.XD Max később vallanám be, vagy soha:D
2012. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem bántásból mondom, de ha minden lánynak csak haverként kellesz, és 30 évesen még nem is csókolóztál, akkor nagyon csúnya lehetsz. Márpedig egy csúnya pasinak semmi esélye a lányoknál, legfeljebb ha gazdag. Ha véletlenül mégiscsak összejönne vmi, akkor viszont eszedbe ne jusson megmondani a lánynak, h szűz vagy, még utólag se, mert dobni fog!
2012. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy csúnya. A dolgok nem annyira egyértelműek. Okozhatta más is, hogy nem vesztette még el a szüzességét. Én ismerek egy huszonéves nagyon jó külsejű férfit, aki tele van gátlásokkal. Fogadni mernék, hogy még szűz. Nehéz gyerekkora volt, közeledni sem nagyon mer nőkhöz, és állandóan hezitál, aggodalmaskodik.


Azt meg hagyjátok abba, hogy dobni fogja a csaj, ha megmondja. :)


Barátnőm nagyon jó nő, és ő vette el a pasija szüzességét. Évek óta boldogan élnek. :) Pedig barátnőmnek előtte voltak már kapcsolatai- és úgy néz ki, a "szűz" fiú mellett állapodott meg. Jelzem- sok nem szűz akarta volna, a mai napig lenne lehetősége mást választani.

2012. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy csúnya, csak képtelen ismerkedni, mint én. Ha nem hajtott volna rám eddig pár csaj, akkor nekem sem lenne semmi tapasztalatom, mert önerőből biztos h 1 csaj sem jött volna össze :D
2012. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
volt már hasonló próbálkozás, semmi nem lett belőle, szóval inkább nem 21L
2012. júl. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezen már csak egyvalami segíthet. Te is tudod, hogy mi az.... ;)
2012. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!