Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesti lányok! Ti ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti lányok! Ti ismerkednétek olyan fiúval akinek még nem volt csaja és szűz?

Figyelt kérdés
18/F vagyok, nem tartanak rosz kinézetűnek de nem nagyon tudok közeledni lányokhoz, nem tudom ez mennyire ciki?
2011. dec. 5. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gond. Inkább az itt a baj, hogy nem mersz közeledni. Nincs elég önbizalmad.
2011. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én ismerkednék ilyennel fajta fiúval 17/l :D
2011. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én is ;)


24/F

2011. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Engem nem zavarna.kb. én is igy vagyok ezzel csak én 17 és lány vagyok.
2011. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én is így vagyok velük.Csak én Győrben. 18/F
2011. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Áhhh, nem. A budapestiek nem ismerkednek ilyen pasikkal. Próbálkozz Felsőkiskunkenderesen. Ott szeretik az ilyeneket.
2011. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hehe ezzel én is ígyvagyok annyi hogy 17/F, de az biztos hogy nem fogsz sokat dobni az esélyeiden ha úgy mész oda hogy "Szia xy vagyok 18 évesen szűz és még nem volt csajom, van kedved járni?" Nem kell neki ezt feltétlen tudni:) Nehogy félreértsetek nem aztmondom hogy hazudjon, ha már szóba kerül mondja el, de hát nem kell szóbakeríteni, az nem bűn:)) Vagy ha már későn kerül szóba(amikor érzelmek is vannak) akkor meg már oly mindegy:)
2011. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi gáz.
2011. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én nem
2011. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Én igen, simán! Nem ez határozza meg az embert. Most megtetszett egy fiú, aki szintén nem mer közelíteni. Viszont rajta lehet látni, hogy szűz. És veled egy idős. Ahogy a többiek is írták az a ciki, hogy nem mersz közeledni. Amúgy miért is nem mersz? Attól, hogy vannak rossz példák, lehet , hogy a lánynak pont bejössz és rád vár. Valahogy csak ki kell mutatnod, hogy bejön neked. :) Nagyon apró kis közeledések ( szemezés! ) már fél siker. lehet, hogy a lány utána kapcsol és segíteni fog, hogy összejöjjetek!:)

2011. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!