Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a barátaival gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a barátaival gyakran jár el esténként, mi sose megyünk sehova. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk, majdnem 1 éves kapcsolat, hetente kb 1× tudunk találkozni, viszonylag nagy a távolság. A barátaival minden este, vagy minden másnap elmegy valahova, ezzel nekem nincsen bajom, tudom hogy bízhatok benne. Viszont amikor nála voltam valamelyik nap, este kérdeztem nem megyünk-e valahova, nem nincs kedve..és ez ment jópár napon keresztül, hogy ő most fáradt, nem akar sehova menni..

Közben amikor ott vagyok is csakúgy felhívja egy haverját, sms-ezget, vagy csak játszik a telefonján..Tudom hogy szeret, de ezekből nem ez derül ki:( Az is lehet, hogy túlreagálom, de én szeretnék néha elmenni valahova vele..

Ja én bulizni nem szoktam, nagyon ritkán akkor is csak ha velem van, mert hatalmas veszekedéseket csap, ha én elmegyek valahová..

Ötlet? Szakítani nem szeretnék, szeretem őt!


2012. júl. 14. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltál már beszélni erről vele? Kérdezted már tőle az okokat? Mert ez tényleg nem normális viselkedés. Mivel magyarázza?
2012. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt is ugyan ez van, csak engem nem is szeretnek :(

beszélj vele, hogy ez igy nagyon nem jó

2012. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kommunikáció!!
2012. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!