Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viseljem, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem, hogy a barátom minden héten elmegy "kocsmázni" a barátaival, de engem nem enged el sehova sem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és ő minden héten egyszer berugik, ráadásul olyan helyen, ahol tudom h vannak olyanok, akik simán rámászhatnak...

engem sosem enged el pl bulizni


együtt nem megyünk sehova sem szórakozni, mert én nem szeretem annyira az alkoholt, ő meg ugye vezet, így ő sem inna = maradunk otthon


kicsit idegesítő már h minden héten azon aggódom, mit csinálhat berúgva vhol...közben nekem meg nincs semmi szórakozásom


2012. ápr. 12. 22:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Imádkozz Mohamedhez!
2012. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
hagyd el
2012. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

köszi, hasznos volt...


és mielőtt azt hinnétek...

nem 13 éves vagyok meg ilyesmi

egyetemista vagyok, aki egész egyetem alatt egyszer ment el el egy buliba sem, nehogy konfliktus legyen...

és kicsit idegesít h a barátom meg minden héten szórakozik


erre az a kifogás h egy egyetemi buli más mint egy sörözés a haverokkal...

de a különbség számomra az h én nem részegedem le, így nem pasizom, ő igen és simán el tudom képzelni róla h enged a 15 éves r*bancoknak... :/

2012. ápr. 12. 22:27
 4/23 A kérdező kommentje:
*egyszer sem ment el egy buliba sem
2012. ápr. 12. 22:28
 5/23 anonim ***** válasza:

Ő minden héten mehet bulizni, te meg sosem? Csak én látom úgy, hogy ez nagyon nincsen rendben?

Szerintem ne tűrd el, hagyd ott és keress egy olyasvalakit, aki nem csak magára gondol.

2012. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

ő nem így hívja...hanem h sörözik egyet a haverjaval egy olyan helyen ahol egy csaj sincs...

csak hát ismerem azt a helyet és tudom h ott züllenek a közeli 14-16 éves korosztály "gyengébbjei"

2012. ápr. 12. 22:29
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem volt hasznos a válaszom? (2. vagyok) Akkor tessék: Maradj vele és tűrd, vagy várj arra hogy hátha megváltozik. Elárulom, nem fog.
2012. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

kedves 2. válaszoló,

ne haragudj, nem a tiédre írtam...még csak az első válasz jelent meg, mikor elkezdtem a választ

2012. ápr. 12. 22:31
 9/23 anonim ***** válasza:
Élvezed, hogy kínoz? Az egész életed el fogja venni, és azzal fog telni az életed, hogy otthon ülsz és várod, hogy hazaérjen. Nem ez kell, igaz? Tudod a megoldást, ne álltasd magad.
2012. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Konkurenciának érzel egy 16 éves csajt? Elég ciki.
2012. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!