Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog lehetek vele, vagy várjak? Megérné, érdemes?

Figyelt kérdés
Van egy dúsgazdag férfi az életemben, és a szüleim azt akarják,hogy ő legyen a férjem, én csak jó haveri barátságot érzek iránta. De mindenem meglenne amit valaha is akarnék, kocsi, ház, kényelmes, bőséges jólét, és még dolgoznom sem kéne!
2012. júl. 14. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
He? Téged honnan szalajtottak a 19. századból vagy mi?
2012. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"mindenem meglenne amit valaha is akarnék, kocsi, ház, kényelmes, bőséges jólét"


Hát nem ártana, ha például ezek hidegen hagynának, és a belső értékeit sorolnád. Hadd haljuk...

2012. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Megadná az álmomat, gyereket akarok!

Belső: Szeretem a gyerekeket!

2012. júl. 14. 20:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindened meglenne?


Szerintem kifelejtettél pár dolgot: szeretet, szerelem, tisztelet, hűség, odaadás, szenvedély


Ha elhagy és se pénzed se munkád, mert belőle éltél, akkor mit csinálsz majd?


23/N

2012. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van!

meg hiányozna neked a szerelem, aztán majd jönne más, akibe beleszeretsz, és bánni fogod h nem ahhoz mentél

2012. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem értem kérdést, ill. a szüleid gondolkodásmódját. azt írod. hogy "haveri barátságot érzel", gondolom akkor most se vagytok párkapcsolatban, miből gondolják az ősök, hogy egyáltalán el akar venni?

Hány éves vagy? És ő?

2012. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Anyám, és pár nő a környezetemben is így csinált, nem volt belé szerelmes, de hozzámentek gazdag pasikhoz, és szült 1-2 gyereket, és jól megvannak, igaz,hogy nincs olyan fene nagy szeretet,de később megszerette, mint embert, és mint élete párját, de még mindig együtt vannak, megszokásból. A szerelem elmúlik, és jó esetben erős szeretetté változik, így ugyan ott lyukadunk ki mint ha nem szerelemből mennék hozzá.
2012. júl. 14. 21:05
 8/11 A kérdező kommentje:
30 vagyok, és már a szüleim tervezgetik a gazdag pasival az esküvőnket.
2012. júl. 14. 21:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Kamu.
2012. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem!
2012. júl. 14. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!