Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő nélkül ti is motiválat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő nélkül ti is motiválatlanok vagytok?

Figyelt kérdés
Kérdésem nem önsajnáltató célzatú, kizárólag általánosságban vagyok kíváncsi a válaszaitokra. A motiváltságot pedig értem az élet minden területére: munka, innováció, szabadidő, stb.

2012. júl. 14. 23:48
1 2
 1/15 AvernusTriad ***** válasza:
83%
Ez túlzás, de valóban kevésbé motivált az ember, ha nincs kiért/kivel csinálnia mindezt.
2012. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem. minél inkább nem jön össze, annál inkább nem adom fel :) egyszer meglesz az eredménye a kűzdelemnek ÚGYIS
2012. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

a motiválatlanságot egy területen érzem kiváltképp, ez pedig az: élni akarás.


nő nélkül nem. Itt vagyok, nézek ki ahogy kinézek, van stilusom amilyen, mégse kellek egy nönek sem igazán. Munkát kellene keresnem, mert a költségtérités az összes pénzemet elvitte már, épp hogy be tudtam fejezni az egyetemet. Ja és miért kellett költségtéritést fizetnem? Hát egész egyszerüen azért, mert egyetemen nulla nő volt, és nem volt csajom és küszködtem, nincs kedvem élni. Ezt leirtam a tanulmányi bizottságnak, adtak 30% költségcsökkentést (mondjuk hozzá tartozik, hogy pszichologusi meg pszichiátriai szakvéleményt is csatoltam).


most meg menjek el dolgozni, ahol ugyanugy semmi motiváciom nem lesz? kiváncsi lennék sokan hol tartanának sex nélkül.

2012. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hellrider ur, te miota szopakodsz, hogy még ilyen bizakodo vagy?
2012. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
legyen elég annyi, hogy régen. de ez igazából nem is számít. nem adom fel úgysem soha.
2012. júl. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja hát a nyafin tulnézve én sem adom fel soha. Ha kell tönkremegyek, és éhenhalok, de elmondhatom, hogy a végsökig küzdöttem azért, hogy valaki dugjon velem.
2012. júl. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem a szexre akartam feltétlenül kiélezni a témát, egyszerűen csak észrevettem magamon, hogy párkapcsolatban sokkal többet teszek le az asztalra. Ha egyedülálló vagyok, egy szalmaszál nem sok, annyit nem teszek keresztbe.


Az ok nyilvánvaló, a mértékre vagyok kíváncsi, hogy kinél - milyen formán csapódik le a helyzet.


Az eddigi válaszokat köszönöm!

2012. júl. 15. 00:42
 8/15 anonim ***** válasza:
3! Milyen egyetemre jártál te, hogy nem volt nő? Nemár! És erre még kedvezményt is adtak? Még ilyet nem hallottam :D
2012. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

bme gépészre jartam, ott tenyleg nem voltak nők, mashol meg a golyataborban mar dugnak...nalunk volt gt-ban 200fiu meg 20lany kb.


depresszios lettem h MÉG AZ EGYETEMEN Se lesz csajom, 2év pszichoterapia, lett veletlenul egy silany kapcsolaton even keresztül, majd megint depi onnan már a szentimre korhazba mentem h adjanak antifepresszanst. Na igy remekelj az ország egyik legnehezebb egyetemén...leirtam kervenyben, h csökkentsék a kirott koltsegteritest, mert a helyzetem elviselhetetlen, nincs nőm, emiatt nem tudok előrehaladni az eletemmel. amikor volt a csajom, bármennyire is silany volt a kapcsolat, de legalabb volt szex volt kiert vegig güriznem a heteimet, ugyanis hetvegeken talalkoztunk csak. de legalabb boldog voltam haladtam az eletemmel. ha nem lett volna a csajom akk tuti nem vegzem el az egyetemrt sosem!

2012. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na várj. Azért nem haladtál az egyetemmel mert nem volt csajod? Komolyan erre fogtad? Veled nagyon súlyos problémák lesznek még később is. Ki mondta, hogy csak az egyetemen lehet csajt találni. Tipikusan az az ember lehetsz aki olyan görcsösen akart már nőt, hogy egész egyszerűen már kisugározta magából a rossz közérzetet. Ahelyett, hogy jól érezted volna magad egyedül és megtaláltad volna a békét automatikusan bevonzottad volna a nőt csak sajnáltattad magad meg egyre súlyosabb depresszióba estél. Még ha lesz is párkapcsolatod mind azonnal gallyra fog menni mert képtelen leszel az érzéseidet irányítani csak támaszt keresel mindenkiben. Nálad valami régebb eredetű probléma lehet ami nem az egyetem előtt hanem már egy év tizede is kialakulhatott. Nem lesz megoldás számodra ha lesz csaj mert az hiszed ez majd megváltoztat mindent de te másban keresed a kiutat pedig magadban van a hiba. Tudod sokat vársz az élettől de nem tettél érte semmit, hogy ne így legyen. Máskülönben gond nélkül találtál volna lányt. Nevetséges, hogy egy értelmes egyetemista ne talál a parkban, egy sportrendezvényen vagy bulikban csajt. Tudod azok a csúnya és idétlen kinézetű fiúk azért találnak párt mert elfogták magukat és önbizalmat sugároznak és ha a lánnyal beszélgetnek ők vidámságot látnak és magabiztosságot nem pedig egy hisztis gyereket. Tudod sose panaszkodj, hogy nincs cipőt ha a másik embernek lába sincs! Egy műszaki egyetemet végzel el valószínűleg igen jó kereseted lesz előbb vagy utóbb és lesz számtalan alkalom az ismerkedésre akár társkeresőn vagy a munkahelyen de akár a tömegközlekedésen. Saját magadtól taszítod el a nőket mert mész az utcán ezzel a búvalbaszott elkeseredett képpel és a legnagyobb problémád az életben, hogy nincs nőd mikor sokkal súlyosabb az a probléma, hogy az önértékelésed egy nulla. Jó lenne ha összeszednéd magad mert a munkába sem fogol így kelleni egyszerűen férfi létedre egy ilyen szerencsétlen legyél nem hiszem el.
2012. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!