Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ilyenek vagytok az emberekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a gondom, hogy nem tudok csak egyszerre egy lányt szeretni...

Amikor nincs párom és vannak lánybarátaim akkor minden jó és felhőtlen barátságnak érzem mindenféle hülyeség nélkül és ragaszkodom a lányhoz, megölelem, adok puszit neki és szeretem, de amikor összejövök egy lánnyal...akkor oda az egész...már nem akarom megölelni, nem hülyülünk annyit, nem jutnak eszembe a közelében szórakoztató dolgok. Úgy érzem, hogy elveszett az amit felépítettünk és ez lelkiismeretfurdalást okoz. Persze utána oda a barátság. Ez nem egyszer megtörtént...


A másik helyzet amikor valakivel össze akarok jönni...ezt nem kell részletezni, törődöm vele, érdekel, piszkáljuk egymást és azon vagyok h jól érezzük magunkat...de ha kikosaraz utána már hiába próbál odajönni meg "legyünk barátok"...egyszerűen nem megy, elúszik a varázs. Az jár a fejemben, hogyha megbántott akkor minek foglalkozzak vele tovább és sokszor utána még a lány könyörög, hogy maradjunk jóban,de...minek? Úgysem érdeklem.


Ti tudtok több embert szeretni egyszerre?

24/F



2012. júl. 7. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem...
2012. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen...nem könnyű,az tény.Mert a barátokat akkor is meg kell becsülni, ha épp jól megy a "sorod".Ilyenkor az ember hajlamos megfeledkezni a barátairól,főleg az ellenkező neműekről,de ha nem akarod mindig elveszteni őket ha épp van barátnőd,akkor bizony időt kell szakítani rájuk még akkor is, ha épp nincs kedved...ők azok akik melletted vannak mindig,nem pedig az aktuális barátnő.Persze ha már komolyra fordul a dolog, akkor természetes,hogy ezek a baráti kapcsolatok lazulnak, de én úgy gondolom ezt csak akkor szabadna megengedni ha már jóideje együtt vagytok,esetleg házasság is tervbe van véve.
2012. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vonzódni is végtelen sok emberhez lehet egyszerre, de én egy ellenkező nemű barátra is barátként nézek. Neked is ezt kellene.
2012. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!