Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem elhagyni mert félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elhagyni mert félek hogy öngyilkos lesz! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már máskor is volt példa nála kísérletre mikor összevesztünk , és tudom hogy képes rá mert mondta is!Én még mindig nagyon szeretem már több mint 2 éve vagyunk együtt, de úgy érzem nem tudok már vele maradni mert megcsalt!Mit csináljak?
2009. júl. 13. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha megcsalt akkor nem is szeret. ck mondja, h az lesz, sztem... iylen emberérted lenne már pont az aki megcsal? még ha nem csalt volna meg akkro megértem, h gondolkozik ezen. de így... pfff.
2009. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet. Főleg azért mert bűntudatot akar kelteni benned és igy magázol láncolni ami már önmagában is ocsmány dolog...


Én 16 voltam amikor összejöttem az első szerelmemmel, 2 évig jártunk (szintén megcsalt többször is), amikor el akartam hagyni elkezdett öngyilkossággal fenyegetőzni. Először nem vettem komolyan, de aztán nagyon megijedtem mert a baromja összekarcolgatta a csuklóját valami pengével (NEM vágta, de én azt a kötéstől nem láttam), ugyhogy teljesen kiborultam.

Probáltam vele értelmesen beszélni, és ráment még 3 hónapom, de végül szakitottunk. És természetesen ma is él és virul.


Nem tudom hány évesek vagytok, és nem tudom mennyire volt konmoly az öngyilkossági kisérlet. De azt tudom, hogy nincs joga zsarolni téged. Ha szereted/szeretted, segits neki megoldani ezt a problémát, beszélgess vele, próbáld vele megértetni hogy el kell engednie. Sulyosabb esetben, forduljatok szakorvoshoz, esetleg beszélj a szüleivel.

Nem akaszthat a nyakadba ilyen terhet.


Kitartás!


27L

2009. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Ő is többször vagdosta a csuklóját pengével mikor veszekedtünk persze nem előttem csak másnap vettem észre hogy nagyon dugdossa a kezét!Én 22\F vagyok ő meg 19
2009. júl. 13. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
nézd ha megcsalt akkor tuti nem szeret!hagyd ott és nem fog csinálni magával semmit ha meg mégis,ne érezd magad hibásnak!!!!!!!mert csak magához köt aztán megkeseriti az életed!
2009. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nézd, ha valakit igazán szerettél\szeretsz akkor nem mondanál ilyet hogy ne érezzem magam hibásnak ha mégis csinál magával valamit!Egy életre tönkremennék ha valami történne vele bármilyen okból is még ha meg is csalt!
2009. júl. 13. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy öngyilkos lenne. A csukló vagdosása csak arra jó, hogy magára irányítsa a figyelmet. Aki ilyent csinálnak, nem szoktak tovább menni. Ha meg megcsal, akkor nyugodtan hagyd ott, nincs, ami mellette tartson.
2009. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
figyelj dugni jó vagy neki de nem hiszem, h szeret ha megcsalt.
2009. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!