Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek abban, hogy akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy akik összetartoznak azok össze fognak jönni valamikor? (ebben benne van, hogy akik nem jönnek össze azok nem illenek össze)

Figyelt kérdés
Tehát ha két ember régebb óta ismerik egymást, de mondjuk legjobb barátok voltak. Akkor előfordulhat az, hogy az egyik boldogtalan marad, mert ő úgy gondolja, hogy összeillenek?
2012. júl. 15. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább a második az igaz. Én tuti vagyok benne, hogy az összes reménytelen szerelmemmel remekül összeillettünk volna, csak nem voltam nekik elég jó pasi....
2012. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 3 kérdésből melyikre vagy a legkíváncsibb?
2012. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én kettőt látok, de mindkettőre. pláne, hogy a lényege ugyanaz, csak az egyik konkrétabb.
2012. júl. 15. 19:05
 4/7 anonim válasza:
Én hiszek benne..hiszek abban,hogyha valakik összetartoznak,egyszer tényleg összejönnek..Lehet hogy először egy buszmegállóban találkoznak,szemezgetnek de nem jön össze a dolog,viszont lehet hogy 10 év múlva egy városban tartózkodnak,és valami csoda folytán összefutnak..és hoppáá! Gondolom érted! :)
2012. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam, hogy közbe ismerik egymást... csak egy csomó ideig nem akarnak összejönni, de aztán évek múlva mégis.
2012. júl. 15. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ez előfordulhat a barátságból lehet később még akár mi is.
2012. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férjemmel 6 éve vagyunk együtt (két éve házasok), de 8 éve ismerjük egymást. Jó barátok voltunk, együtt jártunk bulizni, én tetszettem is neki, csakhogy másba voltam szerelmes (reménytelenül...). Minden barátnőm rágta a fülemet, hogy milyen jól összeillenék a férjemmel(aki akkor még ugye csak barát volt), de egy szerelmes embernek magyarázhatnak. A reménytelen szerelem elől végül elmenekültem külföldre 1 évre és mikor visszajöttem volt egy pillanat, amikortól hirtelen másképp kezdtem nézni rá(mármint a férjemre).

Két hónapig kerülgettük egymást, mielőtt összejöttünk. Valahogy minden olyan zökkenőmentesen haladt előre a kapcsolatunkban (eljegyzés, házasság, gyerek), hogy szinte már tökéletes az életünk. Idővel rájöttem, hogy annak idején szinte az arcomba "ordítottak" a jelek, hogy Ő az igazi, csak nem akartam észrevenni. Így kerülőúton - amely sok fájdalommal és veszteséggel járt -, de végül egymásra találtunk.

2012. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!