Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha két embernek együtt kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha két embernek együtt kell lennie végül úgyis egymásra találnak" - Ti hisztek ebben? Személyes tapasztalatok, történetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 14:18
 1/9 okoska31 ***** válasza:

persze ha egyébként ismerik egymást.

ha az van rendelve, hogy 5000 km van köztük, bajosan fognak találkozni...

2012. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem hiszek semmi papa izébe, de ez néha piszkálja a csőröm. Mintha lenne benne valami
2012. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.

1) Semmilyen ismert fizikai törvény nem írja elő, hogy két ember egymásra találjon.

2) Nem lehet igazolni a feltevést, mivel nem tudjuk előre, hogy X és Y egymásra kell hogy találjon. Nincs negatív kontroll sem, mivel egymásra nem talált párok esetén nem tudhatjuk, hogy tényleg olyan jók lettek volna-e együtt.

2012. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez tündérmese, maximum Hollywoodban van ilyen.
2012. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok egy elvarázsolt ember, de nem hiszek a véletlenekben sem. A történetem nagyon hosszú, ezért nem írnám le. Viszont rengeteg "véletlennek" kellett történnie, hogy összejöjjön a közös életünk. Már több éve házasok vagyunk. Anno egy utca választott el minket Pesten. Én kollégiumban laktam, ő a laktanyában. Egy sörözőbe jártunk meccset nézni ugyanabban az időszakban. Szinte 100%, hogy találkoztunk, csak nem tudunk róla. 5 évvel később (Pesttől 300 kilométerre) megbírságolt gyorshajtásért, rá 1 évre ugyanott megint találkoztunk a munkája révén. És akkor kezdtünk egymásra kacsingatni...:D

Ez lett a vége....:)

2012. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző: majd ha életed végén még mindig együtt vagytok, akkor lelkendezz.
2012. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy már voltak együtt egy rövid ideig, csak mondjuk az egyik fél nem volt érett egy új kapcsolathoz.
2012. júl. 5. 15:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os!


Itt nem a "lelkendezésről" szólt a komment! A kérdező tapasztalatokat kért. Ennyi az egész!


A másik dolog: Engedd már meg kedves, hogy lelkendezzek, ha jól érzem magam a jól működő házasságomban, akármeddig is tartson! Valóban szép életem lenne, ha azon keseregnék állandóan, hogy ennek egyszer talán vége lehet! Nagyon jó hozzáállás, de nekem így jobb! Te biztosan jobban tudod, hogy mi lesz az életünk végén! Én legalább úgy élek, hogy jó legyen a végén emlékezni!

2012. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igen 6-os...


Nem tudom, mi számít neked lelkendezésnek, de az 5ös hozzászóló csak egy történetet írt le! Rühellem, amikor valakinek fáj a más boldogsága és így akarják megtörni.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Hihetsz ebben, de nem ezen fog múlni! Vannak helyzetek, hogy hiába illik össze egy pár, nem fog már működni a kapcsolat, ha egyszer nem működött.

Viszont arra is van esély, hogy minden jó legyen! Amellett, hogy mennyire illetek egymáshoz, ez hozzáállás és képesség kérdése.

2012. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!