Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lehet normalis csajokat talalni mar manapsag?

Figyelt kérdés

Az egyiknek nemkell pasi a masiknak meg csak azert kell pasi mert hogy ****************.Ez igy nagyon nem szep.:(

Mert van az hogy kulfoldre kell menyjek hogy egy rendes lanyt talaljak?


2012. júl. 15. 20:59
1 2
 1/15 mizuzizu92 ***** válasza:
De vannak még rendes lányok , igaz kevesen de még vannak.
2012. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert minden normális csajnak van már egy jóképű pasija. Mellesleg az kamu, h nem kell pasi, és valójában azt jelenti, h csúnya vagy.
2012. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert a rendes lányok már rég bepasiztak. A ku.rvák lebuknak és egyből repülnek. A normálisakat pedig megtartják.
2012. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
itthon is vannak rendes lányok csak te ezek szerint rossz helyen keresel:/
2012. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Hunter92 ***** válasza:
Ha egy csaj azt mondja neked, hogy nem kell neki pasi, azt úgy értelmezd, hogy te nem kellesz neki.
2012. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vannak normális csajok,csak a végén elrontják őket.Meg sokan azt látják,hogy nem becsülik meg őket.Engem sem becsülnek és néha már úgy érzem rosszul teszem hogy ilyen úgy mopnd normális vagyok.
2012. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
A normális lányoknak normális fiú kell...ami ugyaúgy ritka manapság. Tehát én is feltehetném ezt a kérdést.
2012. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mizuzizu92 ***** válasza:

Szerencsére én találtam egy olyan pasit aki becsül , hogy főzök neki meg az ilyen gesztusaimat .

UGYAN MOSTANSÁG NORMÁLIS PASIT SE LEHET NAGYON TALÁLNI

2012. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet egy csomó normális van.Csak tudni kell ennek is a fortélyát ,ha te normálatlan vagy mit vársz?
2012. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet normális pasit találni, aki nem a k@rvákra bukik?

Talán sok srác azért nem veszi észre a normális lányokat, mert elnyomják a k@rvák...És sok srác csak a k@rvákat keresi...

2012. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!