Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még találni normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még találni normális csajokat akik komoly kapcsolatot akarnak és 18 év körüliek?

Figyelt kérdés

Próbálkozom most társkereső oldalakkal is, de inkább személyesen szeretek ismerkedni. A beszédemmel, humorommal és kinézettemmel sincs baj.

Az a helyzet hogy a legtöbb lány csak alkalmi vagy nagyon laza kapcsolatot akar.. akik meg normálisnak tűnnek ők meg már foglaltak. Én is elég fiatal vagyok de már unom a laza "kapcsolatokat" és jól esne ha végre találnék egy olyan lányt aki szerelemre is vágyik..


Szóval nem vagyok itthon ülős, szeretek sétálni meg rendezvényekre járni és hasonlók.. és többnyire az előbb leírtakat tapasztaltam.


A hülye válaszok nem érdekelnek, csak komoly válaszokat várok.


2011. nov. 28. 13:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Persze, hogy találni! : )

Próbálkozz, ne add fel, és akkor sikerülni fog : ).

2011. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

persze, és van, aki nem is foglalt.

Ez most egy felesleges kérdés, vagy le nem írt társkeresés?

2011. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:

mostanság nem divat a komoly kapcsolat sajnos...

mindenki az egyéjszakás kalandokat keresi

2011. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
NEM mindenki : ).
2011. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem társkeresésnek szántam ezt a kérdést mert nem hiszem hogy pont egy lány erre figyelne fel :) kicsi az esélye szerintem.. köszönöm a bátorító választ. És igen ez nem divat sajnos manapság.
2011. nov. 28. 13:19
 6/25 anonim ***** válasza:
Vannak, de társkersőn nem fogsz találni.
2011. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
én pl ilyen vagyok de nem neten szeretnék ismerkedni...
2011. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én sem tartom valószínűnek hogy neten találjak. De legalább jó tudni hogy vannak még. Én is élőben szeretek ismerkedni, beszélgetni stb.
2011. nov. 28. 13:25
 9/25 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy komoly kapcsolat?

Hogy komoly arccal ültök egymás mellett és tilos nevetni?

A szerelemre meg lehet vágyni, de szerelmes nem lesz beléd senki csak azért, mert komoly kapcsolatot akarsz.

Ez fordítva működik. Először lazán megismerkedtek, majd egymásba szerettek, és a végén észre sem veszitek és "komoly' kapcsolatban vagytok.

Nem olyan izzadságszagúan kell ismerkedni, mint ahogy te itt leírtad a kérdésedben.

2011. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
13:28 fura vagy:) Ha valaki komoly kapcsolatot keres az azzal tudatja, hogy nem szex kapcsolatban vesz részt vagy ilyen futó kapcsolatba:D Érted?
2011. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!