Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose láttam még a barátomon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose láttam még a barátomon hogy szerelmesen nézne rám, vagy tán nem ismerem fel azt a nézést, van olyan akinek a szeméből nem lehet "olvasni"?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt? talán még nem is szerelmes
2012. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1éve vagyunk együtt már..
2012. júl. 16. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:
És egyébként jól megvagytok?
2012. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jól meg vagyunk nincs feszültség köztünk, és úgy gondolom kölcsönösen szeretjük egymást...de a sose láttam rajta azt hogy úgy nézne rám..
2012. júl. 16. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:

:D:D

Akkor meg mit rinyálsz? Lehet, hogy ő nem tud úgy nézni, vagy nem tudom, tulajdonképpen mit is vársz...

Ennyire ne unatkozzál már.

2012. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos választ pfff :D
2012. júl. 16. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már láttam a páromon azt a fajta nézést, amire te gondolsz, de nem csak erre alapozom, hogy elhiszem, hogy szeret.

Például azt is elhiszem, hogy mondogatja, ahogy bánik velem, ahogy beszél velem, hogy mennyire figyel oda arra, amit mondok, hogy mit hajlandó megtenni értem (akár apróságok is, pl hajlandó eljönni velem cipőt venni).

2012. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs hasznos válasz. Ez olyan idióta női dolog, amiért néha szégyellem, hogy én is az vagyok. Ha minden jól megy, akkor hibát kerestek, és néha ilyen szánalmas pitiáner dologból csináltok ügyet, hogy "nem néz rám szerelmesen". Mi az, hogy szerelmes nézés egyáltalán?! Szívecske alakú lesz a pupillája, vagy mi?
2012. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én értem sokakkal ellentétben, hogy miről beszélsz és megkíméllek az ilyen antiszociális válaszoktól mint amilyen az utolsó volt. Kedves utolsó, mellesleg neked azt üzenem, hogy én meg az ilyenek miatt szégyellem, hogy nő vagyok. Nem attól leszel kemény arc, hogy egy utolsó érzelmi tuskónak állítod be magad.


Mi nők sokkal intuitívabb módon működünk és abszolút hiszek abban, hogy nagyon sokat nyomnak a latban ezek a megérzések. Az ember valahogy ráérez arra, ha a párja nem szereti úgy viszont. Ha pedig ez a helyzet, akkor már gáz van. Nekem is olyan volt az exem, hogy sose láttam a szemében azt az "nézést", amiről beszélsz, valahogy nem éreztem belőle azt a szerelmes áhítatot. Mert volt összehasonlítási alapom. Persze elhessegettem ezeket a rossz érzéseket, "megbeszéltem" magammal, hogy biztos az én párom nem ez a hősszerelmes típus, de attól még szeret. Aztán kiderült később, hogy beigazolódtak a megérzéseim, tényleg nem volt belém szerelmes sose, szeretett a maga módján, de nem szerelmesen. Mindegy, ezt most nem részletezem, hosszú. Mindenképp egy őszinte, tisztázó beszélgetést javaslok a barátoddal, szerelmes-e beléd, mert ez igenis fontos tudnod.

2012. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!