Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépj tovább, lépj tovább....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépj tovább, lépj tovább. azért nem tudsz mert nem akarsz. Miért nem lehet meg érteni hogy valaki egyszerűen nem képes továbblépni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 18:16
 1/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%
Azért mert az az illető nem akar. Még mindig bízik benne, hogy összejöhet az illetővel, ha a helyzet úgy adná.
2012. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg részleteznéd az óhajod, mert így nem derül ki mit is akarsz ? :)
2012. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát már tart egy pár éve ez a se veled se nélküled kapcsolat egy sráccal .Igazából jól megvagyunk "barátoknak"..de persze sok dolog történt amit barátok nem csinálnak..ezt hosszú lenne leírni:S most meg egy másik lányba szerelemes aki nagyon begyöpösödött és igénytelen:S és a lány megtudta hogy mi nem is járunk és elkezdett nyomulni rá és találkozni is fognak és én ezt nem bírom elviselni:( persze mi még ugyanúgy találkozunk meg megvagyunk csak már sok a veszekedés emiatt mert ő nem szeret engem de én őt viszont nagyoon!De még sem úgy viselkedik sokszor mint egy barát!!!Barátaim szerint el kéne ezt fogadnom meg beletörődni hogy mást szeret de képtelen vagyok rá túlságosan is szeretem:(
2012. júl. 16. 18:46
 4/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy hány éves vagy?
2012. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
18
2012. júl. 16. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig tovább lehet lépni és ehhez bizony akarat kell.

Fejben kell eldönteni,hogy ennyi volt.Nem szabad keresni a másikat,ha ő keres akkor se ugrani hozzá.Ha eszedbejut terelni kell másra a gondolatot.Ehhez pedig idő kell és akarat..

2012. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lassan úgy érzem hogy sosem lesz meg mert mindíg keressük egymást már így is teljesen nem önmagam vagyok :S nem akarok belegondolni mi van h tényleg összejön azzal a lánnyal mert kb így sem bírom elviselni állandóan bőgök,nemeszek és semmihez nincsen kedvem tiszta depressziós lettem ez a srác miatt:S
2012. júl. 16. 19:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgysem fogjuk megszakítani a kapcsolatot mert túl fontosak vagyunk egymásnak de így meg csak szenvedés nekem áááá nem tudom.. semmilyen megoldást nem találok erre:(csak elegem van az egészből annyi minden rá emlékeztet:( lehet jobb lett volna nem meg ismerni:S
2012. júl. 16. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra vagy képes amit akarsz is. Idővel és kitartással el lehet érni.
2012. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!