Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves lány vagyok. Együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves lány vagyok. Együtt vagyok a barátommal másfél éve. Ő az elején megcsalt, de megbocsátottam. Összevesztünk pár napja, és már azzal gyanúsít, hogy én megcsaltam. Soha nem lennék képes ilyenre, de egyszerűen nem hiszi el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hajthatatlan, egyfolytában "vallomásra" akar bírni..dehát mit valljak be?:(Nagyon szeretem, vele terveztem az életem.Nem akarom elveszíteni :(
2012. júl. 13. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
A támadás a legjobb védekezés, azt mondják! Sajnálom, de a barátod megint félrek.rt!
2012. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam. De nem tudom elhinni. Annyira szerelmes bújós volt nemrég, nem lehet ekkora színész..
2012. júl. 13. 14:02
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Az elsőnek van igaza. Leplezni a karja a félrelépését, vagy azt akarja , hogy Te szakíts mert neki van valakije.
2012. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Ez tetszik! Majdnem jól írtad, hogy 27 nő helyett 27 éves taknyos lány vagyok ennyi évesen neked is sok eszed lehet. Maradj csak vele elég lesz az neked jobban úgysem érdemelsz...
2012. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán meg kéne próbálkoznod egy olyan férfivel, aki nem csal meg és nem féltékenykedik. Mert erre a viselkedésre nem lehet egy életet alapozni :(
2012. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszi,akkor pontot kell tenni az ügy végére.

Ha szeretne,nem kételkedne benned egy pillanatig sem.

2012. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az lehet ,hogy te szereted... csak az a baj, hogy nem így vélekedik erről.


Előbb utóbb széthullik ez a kapcsolat is.

2012. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nézelődni én is szoktam neten, utcán, mert ember vagyok. Félreértés ne essék, nem flörtölök, csak megnézem ami tetszik. De nem azért, mert másra van szükségem, és nem mennék bele semilyen megcsalásba. Ez adhat okot féltékenységre? Ilyen szintűre? Ilyen veszekedésekkor mindig úgy érzem a végén, tényleg én szúrom el a dolgokat.
2012. júl. 13. 14:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs egyensúly a kapcsolatba. Ami szétzülleszti.

Lehet ő kinézett magának valakit, csak kell valami terhelő amiért elhagyhat.

2012. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem bírom az ilyen típusú embereket. De ezt ne vedd magadra. Aki hagyja magát átverni, az meg is érdemli.

Miért alapozod egy ilyen emberre az életed? Mit szeretsz egy olyan emberben, aki bánt, gyanúsítgat, megcsal? És még Te hibáztatod magad? Ébresztő Királylány! Térj már észre!

2012. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!