Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem szeret, ugye?

Figyelt kérdés

Már napok óta nem szexeltünk,mert játszik a gépen MineCrafttal.

Ma megelégeltem, odamentem hozzá felhúztam a pólóm(nem volt rajtam melltartó)..Remélem értitek.Elég nagy,kerek melleim vannak. Kérdeztem hót komolyan,hogy melyiket választod a hülye játékot vagy engem?

Rám nézett,mint egy amnéziás hülyegyerek, már azt hittem feláll!!:) és megdönget, erre visszanyúlt az egérhez és játszott tovább..

Nem szeret?:(


2012. júl. 16. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

szeret nem szeret,de attól meg kellet volna Ba.nia :D

Ezt játék amnéziának nevezi a szakam

2012. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nem így működik.. :) Nem arról van szó, hogy nem szeret, de ha épp nem volt kedve, akkor ettől nem lesz kaphatóbb rá. Mi lenne ha inkább letámadnád?! Ha a párom focit néz, vagy olvas, vagy játszik és nekem meg kedvem lenne hozzá, akkor fogom magam és el kezdem lecipzározni a nadrágját.. Onnan azért általában nem tol el, hacsak nem nagyon fáradt. Ha meg belendítettem, akkor meg ráülök és kész. Ha legközelebb játszik és te szexelni akarsz, akkor térdelj le elé.


23N

2012. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!