Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar ha nélkülem szórakozik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha nélkülem szórakozik. Van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés

Nem egy helyen lakunk. Egy héten maximum kétszer találkozunk. Néha összeül a haverjaival iszogatni meg dumálni, ezzel nincs is semmi gondom. Van, hogy nagyobb bulit is tartanak, az már néha zavar (ott már vannak csajok is) mert oda igazán meghívhatna, mégsem mindig teszi. Én meg nem hívathatom meg magam állandóan. Ma alig beszéltünk, írta, hogy nem sokára lesz, nem is írta hova megy. Itt várok rá órák óta, most derült ki , hogy a szomszéd városban van és már részeg :S Engem nem is az zavar, hogy, megcsal vagy ilyenek. Tudom, hogy a haverjaival van. Sokkal inkább az, hogy én itt várom, azt mondta, hogy jön, helyette szórakozik nélkülem. Lehet kicsit irigy vagyok.. :\ de olyan rossz érzés.. és még szólni sem szólt, hogy nem jön. Holnap meg majd jönnek a kifogások miért nem tudott szólni..


Túlreagálom vagy nem csak engem zavarnak az ilyen dolgok?


2012. júl. 16. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem reagálod túl (ha jól veszem ki, nem csinálsz jeleneteket, nem hisztizel), egy kicsit jobban figyelhetne az érzéseidre a barátod... Én is néha hasonló helyzetbe kerülök, nagyon nem szeretem, amikor egy (szerintem) elég fontos dolgot beszélünk meg neten, egyszer csak írja, hogy "pill", és mondjuk 5 óra múlva visszajön, és kiderül hogy "elugrott Pestre"... (20 km-re lakik Pesttől).

És néha úgy lép ki netről, hogy előtte nem köszön el, és másnapig vissza sem jön. Engem ez zavar, mert úgy érzem, hogy elfeledkezett rólam. Nem azt várom el hogy egész nap nekem írjon, velem beszéljen, annyival is beérném, hogy ha lelép, legalább közölje velem, hogy "most megyek, szia"...


Én beszéltem erről a barátommal, és látszott rajta hogy tök meglepődött, hogy engem az ilyenekkel megbánt. És azóta tényleg jobban figyel ezekre a dolgokra, azt mondta hogy ő nem gondolta volna, hogy engem ez ennyire zavar.

Szóval szerintem te is próbálj erről beszélni vele, mert szerintem nem szándékosan akar megbántani, viszont ha szólsz neki, akkor lehet hogy javul a helyzet, mint nálunk.

2012. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Is-is. Téged ne zavarjon, hogy máshol van, ő meg szóljon normálisan.
2012. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jogos hogy zavar. Nem is hív meg egy buliba? Oké, ha a haverokkal lóg avgy ilyesmi, de egy buliba, ahol fiúklányok vegyesen vannak sezritem alap hogy elhívja a baránőjét is! Az pedig hogy nem is szól az ilyesmiről persze hogy kiborít, alap lenne hogy betartja amit ígért, vagy minimum küld egy smst hogy szia kicsim, ma már nem leszek, holnap megbeszéljük pá, vagy valami.Ez így olyan mintha el is felejtené hogy hoppá te is ott vagy...
2012. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
-.- tipikus fárasztó barátnő lehetsz
2012. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van első, nem szoktam hisztizni, tudom hogy nála azzal nem érek el semmit. Mikor én is mondtam neki, hogy engem ez meg ez bánt, ő is meglepődve nézett. Sokszor odafigyel rá, de nem mindig, és ez most olyan. Valamilyen szinten irigy vagyok, hogy ő szórakozik, jól érzi magát, és rátesz még egy lapáttal az hogy, nélkülem.. de most nem tilthatom meg neki, nem is én lennék. Meg akkor ő még jobban menne. csak nem tudom, hogy küzdjem le ezt a fajta irigységet.
2012. júl. 16. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátnőid, akikkel te is el tudsz járni szórakozni? Ez nem "bosszú" lenne, hiszen normális, ha vannak külön programjaitok is. Így elmúlhatna az irigység.

Azt viszont tisztázd vele, hogy szeretnéd tudni, hogy egy "nemsokára leszek!" után csak az udvarra megy ki, vagy estig nem hallasz felőle.

2012. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vannak, de messze laknak tőlem. Nincs olyan lehetőségem, hogy hívom őket, és 5 perc múlva itt vannak vagy találkozhatnánk.
2012. júl. 16. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!