Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akarom leckéztetni. Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom leckéztetni. Ötletek?

Figyelt kérdés

Megbolondul az alkoholtól. Veszekedéseink legtöbbször a pia miatt szoktak lenni (most is). Nem bírja abbahagyni vagy megálljt parancsolni, nem tudja hol a határ, csak iszik, aztán rajtam vezeti le. Bunkó lesz, csúnyán beszél, ha bulizni megyünk, ott akar hagyni, nem egyszer vettem észre hogy megy kifelé az ajtón, volt hogy ott is hagyott, elment kajálni mert ő éhes volt. Még szerencse, hogy barátokkal voltunk. Megígérte, hogy nem fog inni pálinkát, mert legtöbbször attól van baja, vagy ha keveri. Szavakkal én már nem nem érek el nála semmit. Hónap elején összevesztünk, csúnyán beszélt velem, mondtam neki hogy kap egy hónapot, hogy bizonyítson. Ma megint berúgott. Bunkó volt, lekezelősen beszélt, lesz*rt.. én nem tudom miért csinálja ezt. Nagyon szeretem nem akarok vele szakítani hiába mondtam ezt neki. csak meg akarom leckéztetni, hogy érezze, hogy tud fájni és ha szavakból nem tanul, akkor talán ebből. Érezze, hogy elveszíthet, hogy nem nyelek le neki mindent, nem bocsájtok meg állandóan, nem játszhat az érzéseimmel. Sokszor bántott már meg, vissza akarom adni.


De nem tudom hogyan. Adjatok ötleteket légy szíves. Nem érdekelnek az olyan hozzászólások, hogy hagyjam ott, meg ha meg akarom leckéztetni nem is szeretem, meg az ilyennel nem érdemes foglalkozni. Inkább akik ezt gondolják ne is írjanak. Csak egy f*sza kis terv kéne :D


2012. júl. 17. 00:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Amikor o jozan rugj be es banj ugyanugy vele ahogy o veled.
2012. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam. Csütörtökön lesz is rá alkalom, csak szerintem őt annyira nem fogja meghatni, de megpróbálom. Féltékennyé is lehetne tenni..


Még ötletet! :D

2012. júl. 17. 00:38
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyen állapotomban jönne valaki a hülyeségével,agyon verném.Bosszú bosszút szül.Úgyhogy ne leckéztess,hanem próbáld elterelni a figyelmét a piáról,meg a buliról,keress olyasmit ami jó móka,és pia nélkül is hatásos.
2012. júl. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tiltsam meg neki, hogy a haverjaival legyen és ne igyon? ugye ezt nem gondoltad komolyan. Ha meg is tenném, még jobban csinálná, de nem teszem, nem olyan vagyok.. felőlem igyon, csak mértékkel és ne bántson meg. nem egy helyen lakunk, szórakozik nélkülem is. most is nélkülem rúgott be. csütörtökön én is ott leszek, ott visszakapja.. :D
2012. júl. 17. 00:43
 5/17 anonim ***** válasza:

elso vagyok.

semmi fele kep ne tiltsd meg neki ezeket mert v papucs lesz belole v elmenekul :D

2012. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem akarom, csak ötlet kéne, hogy neki is úgy fájjon, mint nekem. és érezze azt, hogy elveszíthet. Valahogy rá kéne vezetni, hogy becsüljön meg és ne legyen ennyire fontos neki a pia.
2012. júl. 17. 00:50
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb részeg lesz,tedd a szájába a bugyidat :) Szerintem ez elég pöpec bosszú.Picit alázó is,picit nem is,perverz is,jó is,minden :D
2012. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nézd, ha megleckézteted, azzal semmit nem fogsz elérni. De ha nem akarod ott hagyni, akkor csak játszd el, hogy ott hagyod. Az elég nagy lecke lenne és látná, hogy komolyan gondolod, mert eddig minden csak üres fenyegetés volt.

Viszont fenn állna az esélye, hogy nem jön utánad..


De gondolod, hogy ha valami bosszút állsz, akkor azt összeköti majd a saját viselkedésével és "jó útra tér"?

:P


Emlékszik arra, hogy ilyenkor mit tesz? Esetleg egy felvétel erről lehet kijózanítaná. Sokan nem hiszik el, hogy milyen ocsmány módon tudnak ilyenkor viselkedni. Jobb, ha a saját viselkedésére döbbented rá akkor már szerintem.

2012. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Legtöbbször nem emlékszik. Este megbánt, másnap meg csodálkozik, hogy miért haragszok, miért vagyok rideg stb.

De nagyobb vitáknál emlékszik. Amint már említettem, hónap elején elég csúnyát mondott rám, kapott egy pofont, le is szartam aznap este. Mondtam neki, hogy nem szeretem, direkt jól éreztem magam, táncoltam előtte mással, nevetgéltem, láttam rajta hogy zavarja. Aztán mikor ketten maradtunk elkezdtünk beszélgetni, kérdezte, hogy szeretem-e még? mondtam h nem. Olyan idegbeteg lett, soha nem néztem volna ki ezt belőlem, részben megijedtem, részben meg jól esett. Kiabált, mjnt egy őrült, ütötte meg rúgta az ajtót, már majdnem sírt. (eddig egyszer láttam sírni) mondtam neki, hogy szakítani fogok, láttam, hogy megijedt. Mondtam neki, hogy kap még egy hónapot.. hát most elb*szta. Játszam el vele megint ezt?

2012. júl. 17. 01:04
 10/17 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, hogy a részeges emberedet elhagyd, és keress egy olyat, aki normális, józan életet él?!
2012. júl. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!