Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akarom leckéztetni. Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom leckéztetni. Ötletek?

Figyelt kérdés

Megbolondul az alkoholtól. Veszekedéseink legtöbbször a pia miatt szoktak lenni (most is). Nem bírja abbahagyni vagy megálljt parancsolni, nem tudja hol a határ, csak iszik, aztán rajtam vezeti le. Bunkó lesz, csúnyán beszél, ha bulizni megyünk, ott akar hagyni, nem egyszer vettem észre hogy megy kifelé az ajtón, volt hogy ott is hagyott, elment kajálni mert ő éhes volt. Még szerencse, hogy barátokkal voltunk. Megígérte, hogy nem fog inni pálinkát, mert legtöbbször attól van baja, vagy ha keveri. Szavakkal én már nem nem érek el nála semmit. Hónap elején összevesztünk, csúnyán beszélt velem, mondtam neki hogy kap egy hónapot, hogy bizonyítson. Ma megint berúgott. Bunkó volt, lekezelősen beszélt, lesz*rt.. én nem tudom miért csinálja ezt. Nagyon szeretem nem akarok vele szakítani hiába mondtam ezt neki. csak meg akarom leckéztetni, hogy érezze, hogy tud fájni és ha szavakból nem tanul, akkor talán ebből. Érezze, hogy elveszíthet, hogy nem nyelek le neki mindent, nem bocsájtok meg állandóan, nem játszhat az érzéseimmel. Sokszor bántott már meg, vissza akarom adni.


De nem tudom hogyan. Adjatok ötleteket légy szíves. Nem érdekelnek az olyan hozzászólások, hogy hagyjam ott, meg ha meg akarom leckéztetni nem is szeretem, meg az ilyennel nem érdemes foglalkozni. Inkább akik ezt gondolják ne is írjanak. Csak egy f*sza kis terv kéne :D


2012. júl. 17. 00:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

te idióta!!!

Ennyi ésszel szabadlábon???? :D :S

Mit akarsz te leckéztetni, ha ráadásul már egyszer megleckéztetted nem használt akkor mit akarsz még????

Fogadd el vagy hagyd ott a pics@ba, de itt játszani szórakozni nem érdemes

2012. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
amúgy meg illúzióid ne legyenek...részegen minden ember őszinte. Kb azt mondja amit józanul is gondol, csak nem meri kimondani
2012. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Megmondtam, hogy akiknek olyan hozzászólásaik lesznek, hogy hagyjam el, ne is írjon. látom nektek ugyanannyit jelent amit írtam, mint nekem amit ti.


NEM FOGOM OTTHAGYNI, nem kell nekem ilyen tanácsokat adni, ötleteket kértem. Aki nem tud válaszolni, szépen ki lehet lépni.


Ez meg hülyeség, hogy részegen önmagát adja az ember. Ilyenben nem hiszek. Nem az a fajta vagyok, aki egy kis probléma miatt otthagy valakit. Megoldjuk. Egyébként se mindennapos, nem is minden hetes. Veszekedések minden kapcsolatban vannak, nekünk az alkohol miatt.

2012. júl. 17. 10:00
 14/17 anonim ***** válasza:
Az az egyetlen megoldás hogy hagyd el,ha neked ez nem jó akkor mit akarsz? Tiszta gyerekes amit írtál,hogy bosszút kell állni.stb. Nőj fel.Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?
2012. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy nem érdekel ez a szöveg -.-"


Majdnem másfél év, én 18, ő 22.

2012. júl. 17. 13:03
 16/17 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem értem az ilyen embereket. Ha van valami probléma köztetek, nem minden tökéletes akkor egyből el kell dobni a kapcsolatot és újat keresni?? Annyiszor olvastam már, kiírt valaki egy kérdést egyből mindenki azt kezdte el írni, hogy hagyja ott. Én nem tudom közületek, hányan vagytok kapcsolatban, mennyire vagytok szerelmesek. De ha konfliktus van köztetek szakítotok? és még én vagyok a gyerekes, mert meg akarom oldani a problémát. Nem megvonni akarom az alkoholtól, hanem próbáljon magán uralkodni.
2012. júl. 17. 13:07
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem egy kis probléma miatt nem hagynám el a párom. De nálatok nem kis probléma van,attól hogy neked nem tűnik fel még így van.Iszik a párod és meg aláz téged,mert amit csinál az az. Ezt egy percig nem tűrném el,és ez nem egy hétköznapi hülyeségen való összeveszés.
2012. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!