Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a tökéletes 1. csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a tökéletes 1. csók?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Minden első csók tökéletes. :D Ha majd eljön az ideje tudni fogod, hidd el nekem. !!
2012. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bár mindegyik tökéletes lenne.....:( a lényeg h szeressétek egymást akkor csodás lesz:)
2012. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor érzem rajta meg rajtam is hogy hónapokig erre vártunk és "forr" a levegő köztünk meg elolvadok az érintésétől -na ez jó csöpögős hsz lett-ami ugye utána köv. be :P
2012. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak megtörténik. Egy kicsit izgalmas, egy kicsit forró, kicsit nyálas, kicsit béna... szóval mindenből egy pici.


21F

2012. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor lesz jó az első csók, ha szereted az illetőt.

És akkor jó, amikor nem ajarod abba hagyni.

Nekem tegnap volt az első és fél 12-től egészen 2-ig csókolóztunk. Szinte megállás nélkül.

2012. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dosinia válasza:
akkor tökéletes, ha szereted azt, akivel csókolózol. :)
2012. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mint az enyém :))
2014. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!