Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt a barátom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a barátom ha nem hívom fel minden órában, hogy nem szeretem?

Figyelt kérdés
Pont egy órának kell eltelnie és ha egy perccel késöbb hívom már ki van akadva.És olyanokat mond,hogy én nem szeretem mert nem gondolok rá.És ha elfelejtem világ vége van. :/

2012. júl. 17. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem ő hív téged? A pasinak kellene hívni a lányt...
2012. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

És ő hányszor hívott téged? Mondjuk a saját költségére.


Ha szerinted ez normális viselkedés, akkor sok boldogságot, de szerintem vagy küld el pszichológushoz, vagy hagyd ott mielőbb.

2012. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Már a görög tudósok is próbáltál meg fejteni a női agy működését de nekik nem sikerült !!! Aztán jöttek az őseink meg a kínai , japán tudósok de ők sem találták meg a választ !!!! Aztán persze pár éve rájöttek a titokra : olyan hogy női agy , női logika nincs !!! Hát ezért :)
2012. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első kérdése jogos! :S

Mért nem hív fel ő téged?!

Ha annyira akarna veled beszélni, akkor keresne ő is ...

Meg az tök jó, hogy megszabja percre pontosan, hogy mikor hívd őt....

Ezt nevezik betegesnek, rögeszmésnek!

Ha velem a barátom beszélni akar, felhív, talán ebbe ő sem szakadna bele!

19/L

2012. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16:45 Te vmit nagyon félreolvastál itt
2012. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem érzed úgy, hogy kissé "fojtogat"? Miért kéne fél óránként beszélnetek? Természetes, hogy mikor "nagy a szerelem", az ember mindig a párjával akar lenni, nade akkor is... mindennek van egy határa. A telefonszámláról nem is beszélve. Na meg tényleg, ha akar veled beszélni, hívjon fel ő.

Az egyik fél túlzott "szeretetkimutatása" szokott az egyik probléma lenni a kapcsolatokban, mert nem hagyják a másikat levegőhöz jutni...

25/N

2012. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
1 és 3 hónapja vagyunk együtt.
2012. júl. 17. 17:00
 8/11 Kiki01 válasza:
Azért mert nincs öbnizalma, vagy mert pont ezért az idegesítő szokásáért már tényleg nem szereted és ezt érzi. Ha az utóbbi áll fent, mondd meg neki és végre lesz életed!
2012. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"És olyanokat mond,hogy én nem szeretem mert nem gondolok rá."


Ez az érzelmi zsarolás határait súrolja, és nagyon undorító, szemét dolog. Ez a legprimitívebb eszköz, hogy egy ember rákényszerítse az akaratát valakire.

Közöld vele, hogy ha ő akarja megmondani, mikor mit csinálj, akkor már el is érte, hogy valóban ne szeresd. Ne legyél a csicskása.

2012. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szeretet akkor az igazi ha a másik fél elfogadja, hogy a másiknak vannak hibái, lehet más véleménye is és nem utolsó sorban elfogja azt, hogy nem az ő birtoka az adott ember csak a párja. Sajnos sokan nem merik elfogadni azt, hogy egyszer vége szakad a boldogságnak így foggal körömmel kapaszkodnak a jelen pillanathoz és ész nélkül magukhoz akarják kötni a másikat ez egyre kezd eldurvulni minden esetben a féltékenység öli meg a kapcsolatot mely a személy súlyos önbizalomhiányából és önző magatartásából fakad. Jó lenne megértetni vele, hogy neked nem kell neki bizonygatni, hogy szereted mert ez neki kell érezni azaz attól, hogy én kimondom valakinek, hogy "szeretlek" azt én nem tudhatom... mert lehet, hogy csak az érzést szeretem. De a másik fél érzi ha szeretik. Mert boldog vele vagy nem így nem a szavak hanem a tetted döntik el. Ilyenkor mindig érdemes próbára tenni a kapcsolatot. Ne hívd egy napig menj el a barátnőidhez ilyenkor ő forr a saját mérgébe összeesküvéseket gyárt majd menj haza hallgasd végig a hülye hisztijét és közöld vele, hogy barátnődnél voltál ha nem hiszi el akkor itt be fejeztük mert bizalom nélkül nincs értelme folytatni. Egy értelmes felnőtt ember nem fog hisztizni hanem ő kezdi bele: figyelj kicsit rosszul esik, hogy nem hívtál vissza, aggódtam...
2012. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!