Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen tahók az emberek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen tahók az emberek? Miért kell kinevetni ha a barátom alacsonyabb nálam? én így szeretem!

Figyelt kérdés

mindig mindenhol kinevetnek minket, pedig csak kb 10cm-el kisebb mint én, ( én 175 vagyok).. de engem nem érdekel, nagyon szeretem őt, és nem érdekelnek a külsőségek, ha le esne az egyik keze meg az egyik lába akkoris nagyon szeretném, és tudom hogy ő is így van ezzel, de folyamatosan pofáznak, röhögnek, beszólnak, kinéznek minket mindenhonnan... eleinte nem foglalkoztunk velük, de kicsit kezd kellemetlen lenni hogy nem tudunk sehova se elmenni anélkül hogy ne néznének össze az emberek, vagy röhögnének ki.. miért ilyen primitív mindenki???? :(((


22/L



2012. júl. 1. 00:49
1 2
 1/13 Hole Hunter ***** válasza:
Sz.arj a nép fejére! Nektek kell jól éreznetek egymást, a többi mellékes. Tudat alatt lehet, h téged is zavar ez a dolog, ha ennyire érdekel mások véleménye.
2012. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük!

Én pikkelysömörös vagyok és ezért is néznek, mutogatnak, beszólogatnak. Hát na, nekem is lehet párom.

Kitartást! :)

22/L

2012. júl. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nálam is alacsonyabb a barátom, igaz nálam kb csak 5-6 cm-el, és néha minket is kiröhögnek, de ne érdekeljen, és ha kiröhögnek, beszólogatnak csak annyit mondj nekik: Ha külső alapján álltok hozzá a dolgokhoz sosem találjátok meg az igazit.. :)
2012. júl. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nèzd,tény,hogy elég furán nézhet ki.De viszont én sose röhögnélek ki titeket,mert az bunkóság..
2012. júl. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
persze, mindenkinek lehet véleménye,sőt gondolhatják felőlem azt is hogy milyen h.lyén nézünk ki, de mindenki tartsa meg magának! és tudatalatt sem zavar hogy alacsonyabb nálam, viszont az mindkettőnket zavarja, hogy egy tökéletes este után hazafele, mindig valaki 'belerondít'...
2012. júl. 1. 01:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is alacsonyabb nálam pár centivel, ennek ellenére már 19 éve remekül elvagyunk..


Anno a beszólásokra csak annyit reagáltam: az ágyban nem látszik :P.


Ha titeket nem zavar, ne foglalkozz vele, mit mondanak mások.

2012. júl. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Zsiráf és a kölyke
2012. júl. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya általánosításnak fog hangzani, de az emberek igen jelentős hányada nagyon sekélyes értékrenddel bír, teljesen mindegy nekik, hogy ti mennyire szeretitek egymást, bunkó és beszólogató megjegyzések mindig lesznek.


Tényleg ne törődjetek velük, sőt bizonyos szintig, mértékig örüljetek is, mert így egy nagyon megbízható és egyből kéznél lévő jelzésetek van, kikkel érdemes barátkoznotok, komolyabb beszélgetésbe elegyednetek.


Rosszabb valahol az, amikor a pároddal csak később később, akár hónapok múlva jöttök csak rá, milyen felszínes vagy beszűkült taggal bővült a baráti körötök nektek kettőtöknek viszont így szinte azonnali visszajelzésetek van.


Fonák logika, meglehet.

De mások tahóságának elviselése tényleg a ti hozzáállásotokon fog múlni.

2012. júl. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én megértelek titeket, én csak 165cm vagyok fiúként és nem csak, hogy nehéz barátnőt találnom, de a magasságom miatti hátrányokkal is folyton meg kell küzdenem az élet minden területén.
2012. júl. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az eszeddel és a szövegeddel ellensúlyozhatod a magasságbeli hiányt.
2012. júl. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!