Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha tetszik egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tetszik egy lány és online ismerkedtek (MSN, Facebook) akkor gyakran kezdeményeztek beszélgetést, vagy ti is szoktátok úgy gondolni, hogy az már nyomulás és írjon a lány is ha tetszetek neki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 18:03
 1/7 ferencfebruar válasza:
Természetesen én irnék előbb a hölgynek az már más kérdés hogy válaszol-e
2012. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre LÁNY-ról van szó.
2012. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt értem, hogy a fiú ír előbb, ha szeretne valamit, de utána az összes beszélgetést neki "kell" kezdeményezni?
2012. júl. 17. 18:17
 4/7 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Én úgy voltam mindig is vele, hogy nehogymá' csak én írjak. Semmi gáz nincs abba ha a lány is ráír a pasira.
2012. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pendulum92 ***** válasza:
86%
Nem azért mert úgy gondoltam az nyomulás, hanem a lány is jelezze ha kellek neki.
2012. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy inkább a lányok csinálnak ebből ügyet. hogy nehogymár csak ő írjon. Egy pasi, szerintem, alapjába véve nem bánja. elvégre tetszik neki a lány, miért ne írjon. A nők viszont ezt is túlbonyolítják. Mint mindent.
2012. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolom,hogy a lány irjom rám és én nyomulák. Unom néha,hogy én irok rá a csajra mindig, ő meg ritkán ir rám. 18/F
2013. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!