Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak most elbizonytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most elbizonytalanodtam a kapcsolatom elején?

Figyelt kérdés

Egy pár hete össze jöttem egy lánnyal de egyre többször úgy érzem hogy hullámzik az iránta érzett érzéseim.

Most mondjam meg neki még az elején hogy ennyi vagy várjak hátha kialakul valami ? Ti mit tennétek ?


21/F



2012. júl. 17. 21:20
 1/6 szamóca.. ***** válasza:

szerintem magad kell ismerned, hogy tudd mit jelent ez. Nyilvánvalóan nem jó, alapvetően. De mondjuk én ismerem magam, és minden kapcsolatom elején megélek egy ilyen krízist, amitől régen emgijedtem és menekültem, ma már tudom hogy ki kell várnom mi alakul belőle.

Ha neked nem szokott ilyesmi lenni, érzelmileg stabil vagy amennyire lehet, akkor beszéld meg vele.

2012. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

meg mondom az őszintét mostanában nem igazán vagyok érzelmileg stabil sajnos sok volt a csalódás

ettől is félek hogy mi lesz ha megint csalódnom kell

2012. júl. 17. 21:31
 3/6 szamóca.. ***** válasza:

az butaság.

talán egy kapcsolat előtt magad kéne rendbe tenned, de ezzel ugye már elkéstél. Adj egy kis időt magatoknak szerintem. Próbáld felfogni, hogy a csalódás meggátolható ugyan azzal, ha senkit nem engedsz magadhoz, de a boldogságot is blokkolod vele. Kockáztass, hiszen nincs mit veszítened.

És ha mégis úgy döntesz hogy nem megy neked, csak könyörgöm ne mondd el neki hogy te már régebb óta sejted ezt. az őszinteség szép dolog, de azért ennyire nem :)

2012. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha állandóan félsz a csalódástól, akkor direkt ezt fogod kihozni mindenkiből. Felejtsd el a múltat, felejtsd el a csalódásaidat. Felets el mindent ami történt. Te csak az vagy, ami most vagy, ahogyan most érzel, ahogyan most cselekszel. Erősítsd fel magadban a pozitív öszöneidet, hogy azok irányítsanak.
2012. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Neki is vannak érzései, nyilvánvalóan nem véletlen a hullámzásod sem. Ha van konkrét oka akkor pláne ne csodálkozz, ne ijedj meg, ne futamodj meg. Bízz magadban!
2012. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a jó tanácsokat

lehet hogy csak egy kis önbizalom hiányom van

remélem elmúlik ez az érzés :)

2012. júl. 17. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!