Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak és érzelemkimutatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és érzelemkimutatás kapcsolata?

Figyelt kérdés
Már több éve vagyok együtt párommal,de sosem volt egy érzelemkimutató típus.Tudom,hogy ő is vágyik a szeretetre mint mindenki más,de ezt sohasem mutatja ki. Nem közli(telefonon)hogy jaj de szívesen megölelne stb.vagy,hogy mennyire hiányzom stb. Tudom,hogy szeret a maga módján,de nem egy ilyen érzelemkifejező vagy kimutató típus. Szerintetek lehet ezen valahogy változtatni?
2012. júl. 17. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Attól mert nem mondogatja állandóan még szeret.Nem értem mi a francnak mondogatni (ez egyébként a hülye idióták szokása).

Ha érzed,hogy szeret akkor minek mondja ki,ha meg nem érzed akkor hiába mondja ki.Erre még egy 10 éves gyerek is rájön.

2012. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
férfiak és az érzelem..én inkább így tenném fel a kérdést, mert nincs nekik.
2012. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
88%
Nagyon lassan, de alakítható kicsit. Szeretem az olyan férfiakat akik felvállalják az érzelmeiket.
2012. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem minden férfi akkora paraszt, mint az első hozzászóló.

Talán valamennyit lehet csiszolni rajta, de aki eleve olyan fakír természetű, az többnyire olyan is marad.

2012. júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!