Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz az, hogy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az, hogy 24 évesen nem tudok csajozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam jó srácnak, nincs is már szinte önbizalmam sem. Valaki tudna segíteni?
2012. júl. 18. 11:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Keress barátokat,nézz filmeket,szórakozz! Mászkálj össze-vissza,nyár van!


Érezd egyedül is jól magad!Azt majd megérzik!!!:)

2012. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom jól érzeni magamat egyedül. Ez van.

Valahogy nem érdekel, hogy csaj megölné e magát mert nincs pasija. Manapság mindenről ők döntenek. Kit akarnak maguk mellé. Nekem sosem volt senkim. És szükségem lenne valakire.

2012. júl. 18. 12:28
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

"Manapság mindenről ők döntenek. Kit akarnak maguk mellé."


Ez már természetes.Nem "adják" férjhez őket.De erről te is dönthetsz,téged se adhatnak oda csak úgy bárkinek.

Nem mindenről döntenek a csajok,csak magukról.

Ezt a pasik is megtehetik.

2012. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
72%

tudod, nem is csodálom, hogy ilyen béka segge alatt lévő hangulattal nem tudsz csajozni...max. valami közös öngyilkossággal szimpatizáló csaj talál téged érdekesnek.


Egyébként meg keress ronda lányokat, ha ennyire 0 kinézeted van. Nőben is van pont olyan mint te-szerintem.

2012. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem sosem volt senkim. És szükségem lenne valakire."


Ez egyébként a legrosszabb hozzáállás. Csajok se tudnak így bepasizni ("mindegy csak legyen valakije"). Esetleg megdugják,de aztán otthagyják őket.


Ne legyél kapcsolatfüggő!:)

2012. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Mindegy.. Én már végeztem. 2 éve és fél éve vacillálódom azon, hogy éljek e, vagy haljak. Ez az az intervallum, ami az eddigi életem csajozási próbálkozásait kiteszi.

Személyesen nem tudok ismerkedni, sőt... még neten se.

Ennyi vagyok, egy lúzer senki, aki teljesen depressziós ráadásul. Nekem ez nem megy.. Bennem nincs bennem az, hogyan szerezzek csajt magamnak.

Szükségleteim is lennének, de azt se tudom csökkenteni, szóval elég volt... TŐLEM NINCS TÖBB KOMMENT.

Remélem halott leszek nem sokára.

2012. júl. 18. 12:40
 17/28 anonim ***** válasza:
86%

HÜLYE!!!Küldj magadról egy fotót 'azt segítek.Mert én is hülye vagyok.

Bár nem így!:D

2012. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

2 és fél éve!!! IDIÓTA:D Vannak pasik akik 30 évesen még nem voltak nővel!


TÉRJ ÉSZHEZ!:D

2012. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Valahogy nem érdekel hogy más volt e. Egyedül vagyok teljesen. Másoknak gondolom van élete és nem ezen rágja nap mint nap magát, hogy legyen.

Senkim sincs.

2012. júl. 18. 12:46
 20/28 anonim ***** válasza:
72%

keress dagadt lányokat.

Én a helyedben megkúrnám mindet, meg a rondákat is. Aztán szobrot fognak neked állítani, mint a ronda és dagadt nők megmentője.

2012. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!