Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz az, hogy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az, hogy 24 évesen nem tudok csajozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam jó srácnak, nincs is már szinte önbizalmam sem. Valaki tudna segíteni?
2012. júl. 18. 11:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a csajok nem szeretik a hazudós krapekokat. azt mondtad tőled nincs több komment.
2012. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"nem tudom jól érzeni magamat egyedül"

"Kit akarnak maguk mellé. Nekem sosem volt senkim. És szükségem lenne valakire"

"2 éve és fél éve vacillálódom azon, hogy éljek e, vagy haljak."

"Ennyi vagyok, egy lúzer senki"


Múltkor már kihisztizted magad, erre szartál a más véleményére nyitottál most egy másikat és folytatod.


Tudod te nem érdemelsz nőt mert képtelen vagy felfogni, hogy nem fog tartani semeddig. Mást sem csinálsz csak sajnáltatod magad és semmit de semmit nem teszel ez ellen. Szerinted melyik nő akarna veled járni mikor már attól elmegy az életkedvük ha az arcodon meglátják ezt a savanyú életunt képet. Meg volt mondva menj el pszichológushoz de nem mert egy gyáva szar alak vagy és nem mered még felvállalni sem azt, hogy segítség nélkül nem megy. De persze ez a legkönnyebb dolog az életben, hogy feladni mert mit számít az kinyírom magam mikor más beteg, tolószékes és több elfogadás és boldogság van a kisujjukban mint benned. És erre azt válaszolod mindenre kit érdekel mert egy önző ember vagy és ha lesz valaha barátnőd akkor is csak a te érdekes fog előtérben lenni, hogy neked jó legyen, hogy szeressenek csak ez nem így működik. Egy gyáva ember vagy aki nem akar változtatni az életén csak azt várja majd egy nő megold mindent helyette és beletörődik, hogy ez van. Hát haver... ennyit kaptál az élettől... mert semmit nem fektettél bele eddig. Ennyi járt neked, magadnak köszönheted.

2012. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én hisztiztem ki magam múltkor, nem a kérdező. :)
2012. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Még írtam is, hogy nekem vannak barátaim, de itt a kérdezőnek 0.
2012. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Szerezz pénzt és menj el fizetős csajozni...az helyreteszi az önbizalmad aztán irány a dizsi.
2012. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Helyreteszi az önbizalmát? Lehet. De mifelénk már azt is "lúzernek" nézik a csajok/"jó" pasik a háta mögött, aki egyáltalán bármit is fizet anyagias nőknek, mert másképp nem kell. :/


Bármi alatt értsd: italokra meghívja, ilyesmi, és ezért mennek el vele.


Nálunk a "jó pasi" néha úgy megy csajozni, hogy lyukas a zsebe! :D Túlzok persze, mert ha már együtt vannak a lánnyal, néha meghívja, de normál esetben ez kölcsönös.


Egy jó pasi nem fizet!

2012. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

IDE FIGYELJ!


NEKEM SEM VOLT MÉG SENKIM ÉS ÉN IS FORDULTAM MÁR ILYEN JELLEGŰ PANASSZAL EZEN AZ OLDALON KERESZTÜL MÁSOKHOZ, HOGY MIT TEHETNÉK. HIDD EL NEM TE VAGY AZ EGYETLEN, AKI SZENVED ATTÓL MERT EGYEDÜL VAN. ÉN IS ÍGY VAGYOK. DE ETTŐL FÜGGETLENÜL BÍZOM ABBAN, HOGY LEHET EZ JOBB IS. NE LÉGY ÖNGYILKOS AZ ISTENÉRT SE. HA TÉNYLEG NAGYON SZENVEDSZ EMIATT (EGYÉBBKÉNT ÁTÉRZEM A HELYZETEDET, NEM ÍTÉLEK EL, CSAK JÓ TANÁCSOT AKAROK ADNI), AKKOR FOGLALD EL MAGAD VALAMIVEL AMIT SZERETSZ CSINÁLNI. NÁLAM BEVÁLIK, ADDIG SE GONDOLOK HÜLYESÉGEKRE. JA ÉS SPORTOLJÁLJ. MINDEZ EMELI MAJD AZ ÖNBIZALMADAT IS. AZ A FONTOS, HOGY SZERESD SAJÁT MAGADAT, JÁRJ EL TÁRSASÁGOKBA, FIGYELD AZT AMIT ŐK SZERETNEK, ALKALMAZKODJ HOZZÁJUK ÉS EGYKÖNNYEN LEHETNEK BARÁTAID. ÉS ÍGY SZERINTEM MÁR A BARÁTNŐ IS KÖNNYEN ÖSSZEJÖHET. DE AJÁNLOM NEKED AZ INTERNETES ISMERKEDÉST IS CSAJOZÁS ÜGYÉBEN. SOKAN ELÍTÉLIK, DE ÉN TÁMOGATOM, MERT AZ ÉN ISMERŐSEIM KÖZÜL IS TÖBBNEK LETT EBBŐL TARTÓS KAPCSOLATA.


SZÓVAL KITARTÁS ÉS NE ADD FEL, FIATAL VAGY MÉG. ÉS NEHOGY AZT HIDD HOGY NINCSENEK HOZZÁD HASONLÓK, MERT ÉN IS HASONLÓ CIPŐBEN JÁROK ÉS PRÓBÁLOK A GONDJAIMRA MEGOLDÁST TALÁLNI.


DE MÉGEGYSZER KIHANGSÚLYOZOM, HOGY NE IS PRÓBÁLKOZZ AZ ÖNGYILKOSSÁGGAL, MERT AZ GYÁVASÁGRA UTAL. TENNI KELL A GONDOK ELLEN. BÍZZÁL ABBAN, HOGY LEHET AZ ÉLETED MÉG JOBB IS ÉS NE AD FEL, MERT A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA.

2012. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

ÉS HA NINCS ESETLEG TÁRSASÁGOD, AHOVÁ EL TUDNÁL JÁRNI, AKKOR PRÓBÁLD MEG MONDJUK A KOLLÉGÁKKAL, OSZTÁLYTÁRSAKKAL,SZOMSZÉDOKKAL, VOLT KOLLEGÁKKAL, OSZTÁLYTÁRSAKKAL, SZOMSZÉDOKKAL FELVENNI A KAPCSOLATOT. BESZÉLGESSETEK EL DOLGOKRÓL, FRISSÍTSÉTEK FEL A RÉGI EMLÉKEKET, ISMERJÉTEK MEG EGYMÁST MÉGJOBBAN, ALKALMAZKODJ AZ Ő ÉRDEKLŐDÉSI KÖRÜKHÖZ, TÉMÁJUKHOZ. BARÁTOKAT CSAK ÍGY LEHET SZEREZNI. DE HA TE IDEGENEKKEL SZERETNÉL ISMERKEDNI, VAGY NEM TUDSZ ESETLEG AZ ISMERŐSEIDDEL KAPCSOLATOT TEREMTENI, AKKOR JÁRJ EL USZODÁBA, FITNESZTEREMBE, STRANDRA, AZ ÉRDEKLŐDÉSI KÖRÖDNEK MEGFELELŐ HELYEKRE STB., AHOL NEM CSAK BARÁTOKRA, HANEM AKÁR CSAJOKRA IS SZERT TEHETSZ. ÉS TÉNYLEG PRÓBÁLJ MEG VÁLTOZTATNI AZ ÉLETEDEN, HA BOLDOG SZERETNÉL LENNI. KÜZDENI KELL A BOLDOGSÁGÉRT. VALAKINEK ELŐBB LESZ BARÁTJA, BARÁTAI, HAVERJAI, BARÁTNŐJE VALAKINEK KÉSŐBB ENNYI. DE HA IGYEKSZEL BE TUDOD PÓTOLNI, CSAK BÍZNOD KELL MAGADBAN. ÉS NEM KELL CSÚNYA NŐKNÉL PRÓBÁLKOZZÁL, HA NEM SZERETNÉL. MIÉRT NE TUDNÁL ÖSSZEJÖNNI ESETLEG EGY SZÉPPEL IS. A NŐK UGYANIS A FÉRFIAK SZEMÉLYISÉGÉBE SZERETNEK BELE. ÉN VÁLTIG HISZEM, HOGY A HATÁROZOTTSÁG, A KIÁLLÁS, A JÓ FELLÉPÉS ÉS A MAGABIZTOSSÁG SOKKAL TÖBBET SZÁMÍT A NŐKNÉL MINT A KÜLSŐ TULAJDONSÁGOK.


HA PEDIG ESETLEG ÉREZTETIK VELED, VAGY ÉREZTETTÉK ESETLEG, HOGY NEM ÉRSZ SEMMIT, RONDA VAGY STB, ZAKLATTAK ÉS STB. AKÁRHOL AKÁRMIKOR IS, NE FOGLALKOZZ VELÜK. EZ A TE ÉLETED NEM AZ ÖVÉK, NEKED ELSŐSORBAN MAGADNAK KELL MEGFELELNED, NEM NEKIK. NEM TUDOM PERSZE, HOGY NÁLAD MOST VAGY A MÚLTADBAN VOLT E VAGY VAN E ILYEN. MERT NÁLAM SAJNOS IGEN, EZÉRT TAPASZTALATBÓL ÍROM LE, HOGY MIT KELL TENNED. HIDD EL SEMMI SEM FOG ANNÁL JOBBAN FÁJNI NEKIK, HA LÁTJÁK AZT HOGY RENDEZETT LETT AZ ÉLETED MERT NEM HAGYTAD MAGADAT ÉS TETTÉL ELLENE ÉS SIKERREL JÁRTÁL. MERT HA FELADOD, ÖNGYILKOS LESZEL STB., AKKOR VESZTETTÉL, ŐK PEDIG GYŐZNEK, EZT NE AKARD.


EGYSZÓVAL HAJRÁ ÉS NEM FELADNI.


MINDEZT TÉNYLEG JÓ TANÁCSBÓL MONDOM, MERT ÉN IS EGYEDÜL ÉRZEM MAGAMAT, DE PRÓBÁLOK ELLENE TENNI.

2012. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!