Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve velevagyok de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dany22 kérdése:

Több éve velevagyok de van egy másik valakije is hogyan tovább?

Figyelt kérdés
5ével ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal akkor nem ment a dolog és abbahagytuk.Felkeresett 2009ben de akkor én koptattam le mert volt valakim aztan most 2011ben én kerestem fel őt.Mind kiderült neki egy 4éves kapcsolata van mikor felkeresett akkor ottakarta hagyni de eggyütt maradtak.Több mind egy éve rendszeresen találkozok a lánnyal,renszeresen nala alszok és rendszeresen van sex is.Tudom undoritó dolog,hogy melletem masik srác is használgassa de nagyon szeretem a lányt és ő is engem.Ami a legjobb,hogy nem tud köztem és a masik közt valasztani mert mindkettönket halálosan szeret.Mit tegyek?a másik srác nem tud semmiről.Lány 23éves én 22 a harmadik srác 26.Sos kérlek ne mondjatok butaságokat
2012. júl. 18. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

1. respect a rablásért,de ha az én csajomat kúrogatod... XD ;)


2. komolyan beszélj vele erről a dologról ha még mindíg nemtud választani akkor kúrogassad csak vagy dobjad ezek a lehetőségeid barátom

2012. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az az undorító,hogy van pasija és te ennek tudatában dugod
2012. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!